Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

FRANCODEX Spray zachęcający dla kociąt i kotów 200 ml

Marka: 

FRANCODEX

47524
21.80 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 5 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie
Koty są zwierzętami bardzo wrażliwymi na zmiany w otoczeniu. Niezadowolenie czy stres często manifestują poprzez drapanie różnych powierzchni. By pomóc dostosować im się do nowych warunków, wprowadzić je w stan dobrego samopoczucia i relaksu oraz zapobiec zniszczeniom wystarczy zastosować SPRAY ZACHĘCAJĄCY DLA KOCIĄT I KOTÓW Laboratoire Francodex. Jego formuła oparta o hydrolat z kocimiętki będzie działać przyciągająco na kota i sprawi, że poprawi się jego nastrój. SPRAYU można użyć do spryskania drapaka czy transportera, by kot czuł się w tych miejscach swobodnie, a nawet zabawek, by rozbudzić w nim chęć do interakcji z nimi.

SPOSÓB UŻYCIA: Spryskać produktem zabawki, legowisko, transporter i inne miejsca, w których chcemy by kot czuł się swobodnie. Powtarzać czynność co dwa tygodnie, aż do momentu całkowitego zaaklimatyzowania się przez zwierzę i zaprzestania przejawiania niepożądanych zachowań. Srodki ostrożności: Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami. W razie połknięcia produktu, zasięgnąć porady lekarza i pokazać mu pojemnik lub etykietę.

SKŁAD: woda, hydrolat z kocimiętki, hydrolat z oczaru wirginijskiego (pochodzącego z upraw ekologicznych).

-poprawia samopoczucie kota
-ułatwia aklimatyzację w nowych miejscu
-stymuluje instynkt do zabawy
Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
FRANCODEX

Przeznaczenie

Faza życia:
Wszystkie
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.