Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

EUKANUBA

EUKANUBA logo

Początki marki EUKANUBA sięgają 1969 roku, kiedy to powstała pierwsza karma o tak unikalnej formule! Od tego czasu EUKANUBA niezmiennie dba o doskonałe samopoczucie psów. Troszczy się o ich prawidłowe żywienie i rozumie, że odpowiednia opieka jest niezbędna, aby utrzymać optymalną kondycję ciała.

Jakie są karmy Eukanuba?

Receptura karm EUKANUBA została stworzona przez dietetyków, zatwierdzona przez lekarzy weterynarii i rekomendowana jest przez hodowców. Nieoceniony wkład w kształtowanie się podejścia żywieniowego zawdzięczamy 10. letnim obserwacjom nad długowiecznością psów, prowadzonym przez badaczy EUKANUBA. Pomogły nam one zrozumieć, jak poszczególne składniki pożywienia wpływają na zdrowie i samopoczucie psów. Dzięki tej wiedzy i eksperckiemu podejściu do żywienia, karmy EUKANUBA zapewnią długie i zdrowe życie Twojemu psu.

Za najwyższy cel stawiamy sobie dostarczanie prostych i skutecznych rozwiązań żywieniowych, dzięki którym Twój pies zachowa zdrowie i aktywność, mimo upływu lat.

 

Oferta karm Eukanuba

Eukanuba tworzy karmy dla psów i dla kotów. W produkcji wszystkich czynny udział mają lekarze weterynarii, którzy z zaangażowaniem ustalają receptury.

Dostępne są karmy suche bytowe dostosowane dla psów:

  • w różnym wieku (dla szczeniąt, juniorów, psów dorosłych, serniorów)
  • o różnej aktywności fizycznej
  • dla psów różnych ras (np. dla maltańczyków, karmy dla labradorów, owczarków niemieckich i innych)
  • karmy weterynaryjne - przepisywane przez lekarzy weterynarii w celu wzmocnienia prowadzonej terapii

 

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
    • Pokaż wszystkie
Specjalne wymagania
Rasa
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 30
OD DO
Cena
Rodzaj
Rodzaj opakowania
1 2 3
1 2 3