Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

FRONTLINE

FRONTLINE logo
Frontline należy do firmy Boehringer Ingelheim, która kieruje się pragnieniem służenia ludzkości poprzez poprawę zdrowia ludzi i zwierząt. Jest to odnosząca sukcesy, rodzinna firma. Frontline wraz z NexGard to kluczowe produkty od Boehringer Ingelheim. To środki przeciwpasożytnicze do zapobiegania pasożytom wewnętrznym i zewnętrznym, w tym pchłom i kleszczom, gliście, tęgoryjcowi i innym.

FRONTLINE jest wskazany do leczenia i zapobiegania pchłom, kleszczom i wszom żuwaczkom u psów i kotów oraz wspomaga zwalczanie mange sarkoidalnego u psów.

FRONTLINE PLUS / FRONTLINE COMBO jest wskazany do leczenia i zapobiegania pchłom, kleszczom i wszom żuwaczkom u psów i kotów. Przerywa również cykl życiowy pcheł poprzez zapobieganie rozwojowi stadiów niedojrzałych. Wspomaga zwalczanie sarcoptic mange u psów.

FRONTLINE TRI-ACT / FRONTECT jest wskazany w leczeniu i zapobieganiu inwazji pcheł i kleszczy, gdy konieczne jest działanie repelentne (zapobiegające karmieniu) wobec much piaskowych, gryzących i/lub komarów. Wyłącznie dla psów.

Pokaż filtry

Brak produktów w tej sekcji