40 DNI NA REZYGNACJĘ
Tylko u nas!
Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 95zł!

Pokaż filtry

Producent
Wielkość zwierzęcia
Szybka wysyłka w 24 h
Cena

Raj zabawek

Najlepszy sposób na spędzanie wolnego, zimowego czasu? To czas spędzony na zabawie! Każdy to uwielbia, a zwłaszcza zwierzaki. Taka aktywność poprawia wydolność organizmu, samopoczucie, dodaje adrenaliny i pozwala zaspokoić naturalne instynkty. Aby jak najlepiej wykorzystać potencjał swojego zwierzaka można zaopatrzyć się w przydatne gadżety – będą one pożądanym prezentem dla pupila. Każda nowa zabawka, nowy zapach z nią związany aktywizuje podopiecznego i nakręca go do harców. Przedstawiamy zatem prawdziwy raj zabawek, gdzie każdy znajdzie odpowiedni prezent!

Podczas Świąt kocich milusińskich proponujemy porozpieszczać np. centrum masażu – czyli domowym spa, o którym marzy każdy kot; zabawkami w formie wędek – które zapewniają świetną zabawę zarówno zwierzęciu jak i opiekunowi oraz pozwalają zacieśnić wspólne więzi; torem do zabawy – najciekawszym pomysłem dla szalejących kociaków; drapakami lub pojedynczymi zabawkami, którymi koty mogą bawić się same i zajmą się nimi podczas, gdy opiekunowie będą kończyli świąteczne przygotowania. Dla psów idealnym prezentem mogą się okazać piłeczki lub cała do nich wyrzutnia lub gryzaki w ciekawych formach, które przy okazji masując dziąsła dbają o prawidłową higienę jamy ustnej. Dla szczeniąt i przytulasów dostępne są ładne i wesołe pluszaki, również w formie szarpaków. Dla psów oraz kotów lubiących przebywać głównie w domu, w celu urozmaicenia i wykorzystania czasu wolnego, polecamy zabawki interaktywne, wypełniane przysmakami, które zajmą milusińskich na jakiś czas, wykorzystają ich zmysł węchu, a także pozwolą na pozytywny wysiłek psychiczny.

Wszystkie proponowane prezenty świąteczne dla zwierząt są dokładnie wykonane, dzięki czemu długo posłużą pupilom, a ich estetyczny wygląd zapewnia uśmiech na twarzy opiekunów i dopasowanie do każdego wnętrza.

TRIXIE Piłki wełniane 4,5cm 2szt
6.17  BLACK WEEK -15%
KONG Zabawka Goodie Mone medium 18 cm

*****

37.38  BLACK WEEK -10%
TRIXIE Gryzak gumowy mały 8,5cm

**** *

14.88  BLACK WEEK -15%
KONG Kickeroo mysz zabawka dla kota
22.97  BLACK WEEK -10%