Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Raj zabawek

Najlepszy sposób na spędzanie wolnego, zimowego czasu? To czas spędzony na zabawie! Każdy to uwielbia, a zwłaszcza zwierzaki. Taka aktywność poprawia wydolność organizmu, samopoczucie, dodaje adrenaliny i pozwala zaspokoić naturalne instynkty. Aby jak najlepiej wykorzystać potencjał swojego zwierzaka można zaopatrzyć się w przydatne gadżety – będą one pożądanym prezentem dla pupila. Każda nowa zabawka, nowy zapach z nią związany aktywizuje podopiecznego i nakręca go do harców. Przedstawiamy zatem prawdziwy raj zabawek, gdzie każdy znajdzie odpowiedni prezent!

Podczas Świąt kocich milusińskich proponujemy porozpieszczać np. centrum masażu – czyli domowym spa, o którym marzy każdy kot; zabawkami w formie wędek – które zapewniają świetną zabawę zarówno zwierzęciu jak i opiekunowi oraz pozwalają zacieśnić wspólne więzi; torem do zabawy – najciekawszym pomysłem dla szalejących kociaków; drapakami lub pojedynczymi zabawkami, którymi koty mogą bawić się same i zajmą się nimi podczas, gdy opiekunowie będą kończyli świąteczne przygotowania. Dla psów idealnym prezentem mogą się okazać piłeczki lub cała do nich wyrzutnia lub gryzaki w ciekawych formach, które przy okazji masując dziąsła dbają o prawidłową higienę jamy ustnej. Dla szczeniąt i przytulasów dostępne są ładne i wesołe pluszaki, również w formie szarpaków. Dla psów oraz kotów lubiących przebywać głównie w domu, w celu urozmaicenia i wykorzystania czasu wolnego, polecamy zabawki interaktywne, wypełniane przysmakami, które zajmą milusińskich na jakiś czas, wykorzystają ich zmysł węchu, a także pozwolą na pozytywny wysiłek psychiczny.

Wszystkie proponowane prezenty świąteczne dla zwierząt są dokładnie wykonane, dzięki czemu długo posłużą pupilom, a ich estetyczny wygląd zapewnia uśmiech na twarzy opiekunów i dopasowanie do każdego wnętrza.

TRIXIE Piłka dla królika SNACKY

**** *

11.55  Idealny Prezent
TRIXIE Wieża do zabawy dla kota

*****

31.70  Idealny Prezent
TRIXIE Łoś pluszowy dla psa 15 cm
20.62  Idealny Prezent
25.00 
KATIDO Drapak słupek z legowiskiem dla kota 47 cm szaro-niebieski

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 59.00 zł

46.02 
59.00 
TRIXIE Zestaw Mata węchowa + przysmaki treningowe z jeleniem dla psa 300 g
68.09  (136.18 zł / kg) Idealny Prezent
77.84