Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
.

Karma dla kota Vitapol

Odpowiednie żywienie kotów jest niezwykle ważne. Dostosowanie składników odżywczych pozwala na odżywienie i zadbanie o wszystkie aspekty życia. Każdy ze składników ma swoje odziaływanie i role. Białka wzmacniają mięśnie i układ szkieletowy, tłuszcz zwierzęcy jest głównym źródłem energii dla kotów. Koty jako mięsożercy mają odmiennie działający układ pokarmowy od ludzi czy roślinożerców. Koty nie są w stanie trawić niektórych składników i karmę należy dobrać pod ich potrzeby. Wybór odpowiedniej diety dla kota jest sprawą wymagającą cierpliwości i czasu, ale dobranie tej najlepszej procentuje na przyszłość.

Brak produktów w tej sekcji

Karmy Vitapol – czy uszczęśliwią koci brzuszek?

Vitapol oferuje karmy suche dla kotów. Worki o różnej pojemności, pozwalające na swobodny wybór pod swoje aktualne potrzeby. Karmy składają się ze zbóż, produktów odzwierzęcych, tłuszczu i ekstraktów roślinnych. Dostarczają kotu węglowodanów, białek i tłuszczy. Suche karmy Vitapol dla kotów są bardzo atrakcyjne cenowo. Tak tanie karmy pozwalają każdemu na ich kupno. Pamiętajmy, że nie należy podawać kotom jedzenia ludzkiego ani resztek ze stołu. Lepiej dobrać kotu karmę Vitapol. Dostępne są karmy dla kotów dorosłych, kociąt, seniorów. Vitapol oferuje również specjalne karmy dla kotów po zabiegu kastracji i sterylizacji.

Każdy kot inaczej reaguje na daną karmę. Wprowadzać nowości należy stopniowo, mieszając dotychczasową karmę z nową. Zapobiegnie to ewentualnym problemom z układem pokarmowym kota.