Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Wiejska Zagroda

Polskie karmy dla psów, stworzone z miłości i pasji do tych pięknych zwierząt. W karmach dla psów Wiejska Zagroda wysoka jakość produktów idzie w parze z dostępnością dla każdego.

Psy uwielbiają karmy suche Wiejskiej Zagrody, ponieważ są one bezzbożowe, biologicznie odpowiednie dla psów oraz mają pyszne warianty i połączenia smakowe.

WIEJSKA ZAGRODA Jagnięcina ze szpinakiem chrupki S 20kg

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 420.21 zł

392.60  (19.63 zł / kg)
413.26 
WIEJSKA ZAGRODA Kaczka z gruszką chrupki M 20kg

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 398.99 zł

378.99  (18.95 zł / kg)
398.94 
WIEJSKA ZAGRODA Jagnięcina z kaczką chrupki S 20 kg

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 494.43 zł

469.66  (23.48 zł / kg)
494.38 
WIEJSKA ZAGRODA Ryby morskie chrupki M 20kg

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 509.49 zł

495.83  (24.79 zł / kg)
521.93 

Jakie są karmy dla psów od Wiejskiej Zagrody?

Składniki użyte do produkcji karm dla psów są najwyższej jakości – Human Grade, czyli przeznaczone są również w ludzkim przemyśle spożywczym. Zawsze głównym składnikiem tych karm jest mięso, to czyni je zdrowym i smacznym pokarmem dla psów. Charakterystyczne dla marki jest dodawanie w końcowym etapie produkcji olej z łososia, dzięki czemu nie traci on swoich właściwości i pomaga w odżywieniu organizmu oraz dostarczeniu mu niezbędnych kwasów Omega.

Zawsze świeże składniki, od mięsa, po owoce, warzyw i zioła, pozwalają na zachowanie świetnej kondycji psa, a nam zaoszczędzą wizyt z psem u weterynarza. Pamiętajmy, że zdrowie wynika w dużej mierze ze sposobu żywienia, dlatego najlepiej wybrać jak najlepszy.

Którą karmę Wiejskiej Zagrody wybrać dla psa? Czemu na nie się zdecydować?

Karmy dla psów od Wiejskiej Zagrody są zróżnicowane i posiadają ciekawe połączenia mięs z dodatkami. Mała ilość węglowodanów redukuje możliwość wystąpienia nietolerancji pokarmowych i innych alergii, najlepiej karmić tak psa już od szczeniaka.

Wiejska Zagroda oferuje karmy dla szczeniąt, karmy dla psów dorosłych oraz dla seniorów. Wszystkie z nich są w pełni zbilansowane i pasują dla każdej wielkości psa. Receptury karm są tak dobrane, aby były lekkostrawne i dobrze tolerowane nawet przez wrażliwe psy. Możliwe jest to dzięki mało przetworzonej formie pokarmu i jego biologicznemu dopasowaniu do psów. Karmy suche dla szczeniąt posiadają wyższy poziom białka, minerałów i kwasów Omega, dzięki czemu zapewniają zdrowy wzrost i rozwój, czyli najlepszy start w dorosłe życie. Karmy dla szczeniąt Wiejskiej Zagrody mają mniejsze granulki, aby małe psy bez problemów sobie z nimi poradziły i mogły je pogryźć małymi szczękami.

Wiejska Zagroda oferuje także przysmaki dla psów. Zdrowe, smaczne i kuszące, cóż więcej może chcieć w nagrodę pies łakomczuch?

Ceny karm dla psów Wiejska Zagroda są przystępne, a jakość nieporównywalnie dobra.