40 DNI NA REZYGNACJĘ
Tylko u nas!
SZYBKA WYSYŁKA!
Nawet w 24 godziny!
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 95zł!

Pokaż filtry

Producent
Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Szybka wysyłka w 24 h
Specjalne wymagania
Cena

Karm dla psa Wiejska Zagroda

Polskie karmy dla psów, stworzone z miłości i pasji do tych pięknych zwierząt. W karmach dla psów Wiejska Zagroda wysoka jakość produktów idzie w parze z dostępnością dla każdego.

Psy uwielbiają karmy suche Wiejskiej Zagrody, ponieważ są one bezzbożowe, biologicznie odpowiednie dla psów oraz mają pyszne warianty i połączenia smakowe.

 

Jakie są karmy dla psów od Wiejskiej Zagrody?

Składniki użyte do produkcji karm dla psów są najwyższej jakości – Human Grade, czyli przeznaczone są również w ludzkim przemyśle spożywczym. Zawsze głównym składnikiem tych karm jest mięso, to czyni je zdrowym i smacznym pokarmem dla psów. Charakterystyczne dla marki jest dodawanie w końcowym etapie produkcji olej z łososia, dzięki czemu nie traci on swoich właściwości i pomaga w odżywieniu organizmu oraz dostarczeniu mu niezbędnych kwasów Omega.

Zawsze świeże składniki, od mięsa, po owoce, warzyw i zioła, pozwalają na zachowanie świetnej kondycji psa, a nam zaoszczędzą wizyt z psem u weterynarza. Pamiętajmy, że zdrowie wynika w dużej mierze ze sposobu żywienia, dlatego najlepiej wybrać jak najlepszy.

Którą karmę Wiejskiej Zagrody wybrać dla psa? Czemu na nie się zdecydować?

Karmy dla psów od Wiejskiej Zagrody są zróżnicowane i posiadają ciekawe połączenia mięs z dodatkami. Mała ilość węglowodanów redukuje możliwość wystąpienia nietolerancji pokarmowych i innych alergii, najlepiej karmić tak psa już od szczeniaka.

Wiejska Zagroda oferuje karmy dla szczeniąt, karmy dla psów dorosłych oraz dla seniorów. Wszystkie z nich są w pełni zbilansowane i pasują dla każdej wielkości psa. Receptury karm są tak dobrane, aby były lekkostrawne i dobrze tolerowane nawet przez wrażliwe psy. Możliwe jest to dzięki mało przetworzonej formie pokarmu i jego biologicznemu dopasowaniu do psów. Karmy suche dla szczeniąt posiadają wyższy poziom białka, minerałów i kwasów Omega, dzięki czemu zapewniają zdrowy wzrost i rozwój, czyli najlepszy start w dorosłe życie. Karmy dla szczeniąt Wiejskiej Zagrody mają mniejsze granulki, aby małe psy bez problemów sobie z nimi poradziły i mogły je pogryźć małymi szczękami.

Wiejska Zagroda oferuje także przysmaki dla psów. Zdrowe, smaczne i kuszące, cóż więcej może chcieć w nagrodę pies łakomczuch?

Ceny karm dla psów Wiejska Zagroda są przystępne, a jakość nieporównywalnie dobra.