Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
.

Karma dla psa Trainer

Karmy Trainer od lat wykorzystują naturalne składniki do odpowiedniego odżywiania psów. W ofercie dostępne są karmy suche oraz karmy mokre dla psów. Wymagających opiekunów psów ucieszy fakt, że Trainer w swoich karmach używa m.in. cykorii, spiruliny, siemienia lnianego, drożdży i fasolek.

Brak produktów w tej sekcji

Jaką karmę Trainer dla psa wybrać?

Oferowanych jest kilka linii produktowych karm dla psów. Natural Trainer to karmy ze świeżym mięsem, dopasowane do wieku psa, czyli są karmy dla szczeniąt, dorosłych i psów seniorów. Fitness 3 Trainer są to karmy z jednym źródłem białka zwierzęcego, przeznaczona dla psów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Ostania linia z karm bytowych dla psów to Personal Trainer, czyli spersonalizowane karmy pod specjalne potrzeby, np. karmy dla psów z nadwagą, karmy na piękną sierść, karmy dla psów z chorobami nerek lub jelit.

Wszystkie z karm oferowanych przez Trainer pozbawione są barwników i środków konserwujących.

Pełny psi brzuch to szczęśliwy pies

Przy karmieniu psa należy zwrócić uwagę na ilość podawanego jedzenia. Niedowaga jest równie groźna co nadwaga u zwierząt domowych, dlatego trzeba szczególnie uważać, aby nie popadać w skrajność. Zbilansowany i odpowiedni dla psa posiłek może postawić go na nogi i spowodować wyraźną różnicę w wyglądzie i zdrowiu psa.