Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
.

Karma dla psa Trainer

Karmy Trainer od lat wykorzystują naturalne składniki do odpowiedniego odżywiania psów. W ofercie dostępne są karmy suche oraz karmy mokre dla psów. Wymagających opiekunów psów ucieszy fakt, że Trainer w swoich karmach używa m.in. cykorii, spiruliny, siemienia lnianego, drożdży i fasolek.

Jaką karmę Trainer wybrać?

Oferowanych jest kilka linii produktowych karm dla psów. Natural Trainer to karmy ze świeżym mięsem, dopasowane do wieku psa, czyli są karmy dla szczeniąt, dorosłych i psów seniorów. Fitness 3 Trainer są to karmy z jednym źródłem białka zwierzęcego, przeznaczona dla psów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Ostania linia z karm bytowych dla psów to Personal Trainer, czyli spersonalizowane karmy pod specjalne potrzeby, np. karmy dla psów z nadwagą, karmy na piękną sierść, karmy dla psów z chorobami nerek lub jelit.

Wszystkie z karm oferowanych przez Trainer pozbawione są barwników i środków konserwujących.

Pełny psi brzuch to szczęśliwy pies

Przy karmieniu psa należy zwrócić uwagę na ilość podawanego jedzenia. Niedowaga jest równie groźna co nadwaga u zwierząt domowych, dlatego trzeba szczególnie uważać, aby nie popadać w skrajność. Zbilansowany i odpowiedni dla psa posiłek może postawić go na nogi i spowodować wyraźną różnicę w wyglądzie i zdrowiu psa.

Brak produktów w tej sekcji