Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
.

Karma dla psa O'Canis

Polskie karmy dla psów, produkowane są w rodzinnej firmie z miłością dla psów. Te innowacyjne karmy posiadają receptury dobrane do potrzeb psów jako mięsożerców, pięknie pachną i nie brudzą. Zarówno psy jak i właściciele psów są zachwyceni karmami O’Canis.

Brak produktów w tej sekcji

Jakie są karmy O’Canis dla psa?

Wszystkie karmy dla psów są wypiekane w pieciu. Karmy O’Canis składają się z mięsa pochodzącego z ciekawych gatunków zwierząt, np. dziczyzny, koniny, wołowiny, i innych. Surowce dobierane są tak, aby zawierały jak najmniejszy współczynnik alergizujący. Dodatkami są warzywa i zioła, w niewielkiej części owoce. Wszystkie produkty używane przy produkcji karm O’Canis są najwyższej jakości – Human Grade, czyli są dopuszczane do handlu dla ludzi. O’Canis w swojej działalności kieruje się mottem: „Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”. W tej maksymie jest ogrom prawdy, to dostarczane pożywienie odżywia organizm i umożliwia prawidłowy przebieg procesów trawiennych. Bez dobrze zbilansowanej diety pies zacznie podupadać na zdrowiu. Produkty O’Canis są w pełni zbilansowane i monobiałkowe, więc opiekun ma pewność co podaje psu. Karmy O’Canis mogą być podawane nawet psom z nietolerancjami i alergiami.

Jakie są dostępne karmy dla psów O’Canis?

Karmy dla psów dedykowane są dla wszystkich ras i w każdym wieku. Ich receptura jest uniwersalna i zdrowa. Opakowania karm dla psów są ekologiczne, 5 kg.

Mokre karmy dla psów dostępne są w słoiczkach. Praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu karma nie przesiąka zapachem lodówki. Mokre karmy składają się z mięsa, są monobiałkowe. Dodatkami są warzywa i minerały. Psy uwielbiają takie posiłki.