Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Natures Protection

Karmy Natures Protection wytwarzane są w nowoczesnej fabryce mieszczącej się na Litwie. Smakowite i lekkostrawne karmy dla psów dostępne są w wielu formach i gramaturach. Karmy dopasowane są do różnego wieku psa, do różnych potrzeb żywieniowych, kondycji i wielkości psa.

Jakie są karmy Natures Protection dla psa?

Natures Protection tworzy karmy z wysokiej jakości składników, bez sztucznych dodatków. Marka opiera się na trzech wartościach: bezpieczeństwie pasz, ochronie środowiska i polityce jakości. Karmy dla psów powstają przy udziale lekarzy weterynarii, konsultantami i innymi specjalistami. Natures Protection posiada wiele certyfikatów potwierdzających jakość.

Jak wybrać karmy Natures Protection?

Karmy dla psów są w ciekawej ofercie cenowej. Dostępnej na każdą kieszeń, karmy oparte są na produktach odzwierzęcych, zbożach, roślinnych produktach i tłuszczach. Uzupełnione są one w witaminy i minerały poprawiające przyswajalność. Karmy Natures Protection dostarczają białek, tłuszczy i węglowodanów. Dobrze dobrana karma zapobiegnie nadwadze, niedoborom i powstawaniu schorzeń zdrowotnych. Podczas wyboru trzeba wziąć pod uwagę wiek psa, jego kondycję, stan zdrowia oraz wielkość. Pies dorosły powinien dostawać karmę przeznaczoną dla jego grupy wiekowej, ponieważ jest ona inaczej zbilansowana, a pies ma inne potrzeby niż szczeniak czy senior. Dodatkowo karmy dla szczeniąt czy ras małych najczęściej mają mniejsze chrupki, aby były łatwiejsze do jedzenia i gryzienia.

Natures Protection oferuje karmy mokre dla psów oraz karmy suche.