Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Happy Dog

Niemieckie karmy dla psów, produkowane z wieloletnim doświadczeniem. Happy Dog jako pierwszy stworzył bytową karmę dla psów, dawniej opartą na płatkach zbożowych i mięsie. Dzisiaj karmy suche dla psów mają pełne zbilansowanie i produkowane są na podstawie badań i doświadczenia firmy.

Jakie są karmy Happy Dog?

Happy Dog stworzył dwufazowy system żywienia. Karmy suche dostosowane są pod potrzeby psów z różnych etapów życia.  Białko w karmach jest pochodzenia zwierzęcego, co zwiększa i poprawia jego strawność i jakość. Karmy dla psów nie zawierają barwników, konserwantów, aromatów, soi.

Marka podczas tworzenia karm wzoruje się na żywieniu psich przodków – wilków. Surowce znajdujące się w mieszankach dla psów pochodzą od lokalnych rolników.

 

Jaką karmę Happy Dog wybrać?

Wybierając karmę dla psa nie należy wybierać tylko pod katem ceny, ale przede wszystkim jej jakości i zdrowotności. Pozwoli to na zachowanie dobrej kondycji psa i zdrowia na dłużej. Odpowiedni pokarm pozwala uniknąć wielu chorób, m.in. cukrzycy, nadwagi, chorób serca, a nawet nowotworów. Warto wybrać jak najlepszy pokarm dla swojego pupila, aby uniknąć późniejszych częstych wizyt w gabinetach weterynaryjnych.

Happy Dog oferuje parę linii produktowych karm dla psów:

- Supreme – stworzona dla najbardziej wybrednych psów, a także ich właścicieli. Linia posiada piękne opakowania, o różnych gramaturach. Produkty są wyselekcjonowane i o oryginalnych smakach, można znaleźć karmę z kangurem, karmę z łososiem czy karmę z bawołem dla psa. Dodatkowo są również karmy na specjalne potrzeby i schorzenia psów, np. karmy dla alergików. Większość z nich jest bezzbożowa i bezglutenowa.

- Supreme Sensible – dla wymagających psów. Karmy suche z tej linii są karmami bytowymi, ale przeznaczonymi dla psów z nietolerancjami i alergiami. Składy karm są odpowiednio zbilansowane, tak aby były jak najbardziej lekkostrawne.

- NaturCroq Line – karmy suche dla psów w których wyjątkowe ceny łączą się z dobrą jakością produktu. Karmy mogą stanowić podstawę diety psa i dbać o jego kondycję, nie uszczuplając nadto portfela opiekuna.

Karmy Happy Dog dostępne są także w formie mokrej – w puszkach.