Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Animonda

Od wielu lat panuje pozytywny trend odchodzenia od karmienia psa resztkami i ludzkim jedzeniem. Wiele badań jednoznacznie wskazuje na potrzebę karmienia zbilansowanymi i mięsnymi karmami, które wpływają na wzmocnienie i wsparcie zdrowia psa. Tylko jaką karmę wybrać? Animonda oferuje karmy dla psów w przystępnych cenach i naprawdę dobrej jakości. Karmy Animonda to głównie karmy mokre, ale można znaleźć także karmy suche.

Karmy Animonda dla psów

Animonda tworzy karmy dopasowane do wymogów żywieniowych psów. Głównym składnikiem jest mięso i produkty odzwierzęce. Karmy mokre mają duża wilgotność, można wybrać karmy w sosie lub w galaretce. Nawadniają psa i poprawiają filtrację nerek, karmienie mokrym pokarmem jest świetnym rozwiązaniem w lato. Pomaga też psom starszym lub z usuniętymi zębami uporać się z pożywieniem. Mają też one intensywniejszy smak i aromat, posmakują niejadkom i psom wybrednym.

Karmy mokre Animondy spełniają wszystkie standardy i cieszą się uznaniem na całym świecie. Dostępne są w opakowaniach o różnych gramaturach, od małych tacek dla psów mniejszych, po duże i ekonomiczne puszki.

Animonda oferuje także parę linii produktowych i są to: Gran Carno – suche karmy dla psów lub puszki. Dostępne są dla szczeniąt, dla psów dorosłych, starszych. Najbardziej rozpoznawalne karmy o swojej renomie. Mięso i produkty uboczne dochodzą czasem do 100% składu. Nie mają soi ani GMO.

Animonda Vom Feinsten – bezzbożowe mokre karmy w tackach dla psów. Przeznaczone dla ras małych. Czyste mięso i produkty, z dodatkami, najczęściej warzywnymi. Można dobrać dla swojego psa karmę dla szczeniąt, dla dorosłych lub seniorów.

Animonda w swojej ofercie posiada także karmy weterynaryjne – Integra Protect, są one dopasowane pod różne potrzeby psów, są karmy hipoalergiczne, dla psów z problemami skórnymi, z zaburzeniami trawienia, nadwagą, itp.

Karmy te są bardzo dobrymi karmami. Większość psów je lubi, a smaków i użytych mięs jest taki ogrom, że z łatwością można dobrać najbardziej odpowiadającą swojemu psu. Ich składy i receptury są dobrze trawione i przyswajane przez psy.

1 2
ANIMONDA Grancarno 12x400 g bezzbożowa puszka dla psa
79.20  - 156.12  ZESTAW EKONOMICZNY
ANIMONDA Vom Feinsten Senior zestaw z drobiem i jagnięciną 5 x 150 g
20.00  (26.67 zł / kg) ZESTAW EKONOMICZNY
22.40 
ANIMONDA Grancarno 6x400 g bezzbożowa puszka dla psa
39.60  - 78.06  ZESTAW EKONOMICZNY
1 2