Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Stuzzy

Wieloletnie doświadczenie w produkcji karm dla zwierząt domowych pozwoliło Stuzzy na zbudowanie swojej renomy. Misją Stuzzy jest szerzenie dobrostanu zwierząt i dbanie o środowisko naturalne, m.in. poprzez zdobycie certyfikatów karm „pozbawione okrucieństwa” oraz „przyjaznych dla oceanu”. Jeśli bliska jest Ci podejście Stuzzy zapoznaj się z ich karmami dla kotów.

Jakie są karmy Stuzzy dla kotów? Jaką karmę wybrać?

Karmy oparte są na produktach zwierzęcych, zbożach i tłuszczach. Wszystkie są zbilansowane i uzupełnione o witaminy i minerały. Korzystny stosunek ceny do jakości tych karm z pewnością działa na ich korzyść.

Karmy dla kotów dostępne są w paru liniach produktowych, o wielu smakach. Dostępne w praktycznych saszetkach, pozwalają na wygodne podawanie i dawkowanie kotu posiłku. Gramatury są po 100 g lub po 85 g.

Stuzzy Cat, Stuzzy Speciality, Stuzzy Monoprotein przeznaczone są do codziennego karmienia kota. Stuzzy Cat jest linią produktów oferowaną dla kotów na różnych etapach życia. Można wybrać karmę dla kotów dorosłych oraz dla kociąt. Dla kotów wybrednych dostępna jest karma w postaci kawałków z mięsem w galaretce lub w sosie. Dostępna jest również karma mokra dla kotów sterylizowanych.

Stuzzy Speciality to seria karma mokrych o ciekawych połączeniach smaków specjalnie dla wymagających kotów i ich opiekunów.

Linia produktów Stuzzy Monoprotein to karmy, które zawierają jedynie jedno źródło białka pochodzenia zwierzęcego. Sprawdzą się przy kotach z alergiami lub nietolerancjami różnych gatunków mięs.

Karmy dla kotów Stuzzy – opinie

Karmy te są bezzbożowe i z dużą zawartością mięsa. Pozwalają na odpowiedzialne i poprawne żywienie swojego kota, które zapewni wszystkie składniki odżywcze. Zdrowie i witalność pochodzi od dobrego żywienia kotów. Karmy Stuzzy cieszą się dobrą opinią i są rekomendowane przez lekarzy weterynarii oraz hodowców. Mokre karmy są najlepiej przyswajalne przez koty i nawadniają ich organizm.