Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
.

Karma dla kota Gourmet

Głodny kot to zły kot. Zna to wiele opiekunów. Dobrze jednak, aby karmienie kota odbywało się prawidłowo, a nie byle czym. Mało kto ma czas i chęci na zdrowe, samodzielne karmienie kota. Dodatkowo koty potrafią być naprawdę wybredne. A wtedy podawanie kolejnych karm, wybieranie tych najlepszych na nic się zdaje, kot dalej wybrzydza. Tutaj z pomocą przychodzą karmy Gourmet – stworzone dla najbardziej rozpieszczonych kotów.

Wykwintny posiłek dla wybrednych kotów

Gourmet to pożywne i zbilansowane pożywienie. Sekretem jego smakowitości są dodane substancje, ale także jego konsystencja. Mus, delikatny jak piórko, smakuje większości kotów. Jego plusem jest także fakt, że jest prosty do jedzenia, dlatego już małe kotki sobie z nim poradzą. Bez problemu Gourmet może być zjedzony przez seniorów lub przez koty z problemami z uzębieniem lub nie posiadające wszystkich zębów.

Niewielkie puszeczki są do podania na jeden raz przy karmieniu tylko nimi. Karmienie mieszane – karmą suchą i mokrą – wiąże się z mniejszymi porcjami, dlatego bez problemu można puszeczkę podzielić na pół.

Kilka wersji smakowych zapewnia urozmaicenie diety kota i szybko się nie znudzi.

Brak produktów w tej sekcji