Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
.

Karma dla kota Felix

Galaretkowe marzenie wielu kotów! A te, które wolą sos mogą wybrać karmę z kawałkami z mięsem w sosie. Wszystkie one są zbilansowane i wyjątkowo smaczne, dlatego jeżeli zależy Ci na rozpieszczaniu zmysłów swojego kota wybierz mu karmę Felix. Łatwo dostępna na całym świecie. Felix oferuje karmy na każdy etap życia kota, więc możesz już teraz serwować najsmaczniejsze posiłki seniorowi, kotu dorosłemu lub kociętom. Żywienie kota jest bardzo ważne i należy przyłożyć się do wyboru odpowiedniego pokarmu. W końcu rzutuje to na całą przyszłość kota, w zdrowiu lub w chorobie.

Felix dla wybrednych kotów

Felix oferuje karmy w saszetkach lub w puszkach dla kotów. Karmy dla juniorów mają mniejsze kawałki i są łatwiejsze do pogryzienia. Na fera.pl karmy dla kotów dostępne są jako pojedyncze sztuki lub w wielopakach – dostajesz od razu karton karmy w lepszej, ekonomicznej cenie. Puszki są w dużych gramaturach, więc starczają na dłużej. Saszetki są łatwe do nakładania. Wiele smaków karm umożliwia dobranie kotom ulubionego smaku, ale także swobodne urozmaicanie kotom posiłków.

Felix jest tak smaczny, że trzeba wydzielać kotom posiłki, aby nie przytyły.

Jak wybrać karmę dla swojego kota?

Wybierając karmę kieruj się ulubionymi smakami Twojego kota. Weź pod uwagę czy woli sos czy galaretkę. Karmy Felix dostoswane są do różnych potrzeb kotów – karmy dla kotów dorosłych, karmy dla juniora lub seniora. Dostępne są także karmy dla kotów sterylizowanych.

Karmy Felix dla kotów dostarczają białka, tłuszczu i węglowodanów. Mają dużą wilgotność.

Dobierając karmę dla kotów oczywistym jest, że zwraca się uwagę na cenę, jednak najważniejszy powinien być skład i jakość karmy.

 

Brak produktów w tej sekcji