Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Alpha Spirit

Alpha Spirit to innowatorskie karmy dla kotów. Wzorują się one na żywieniu przodków kotów – rysi. Wszystkie karmy mokre Alpha Spirit dla kotów są zgodne z potrzebami kotów i zawierają jedynie naturalne i dobrze przyswajane składniki. Duża zawartość mięsa, brak zbóż i pełnia smaku to idealny posiłek dla kotów. Pragniesz dla kota jak najlepiej? Wypróbuj te wysokiej jakości karmy, a zobaczysz jak Twój kot przestanie gubić sierść, poprawi się jego kondycja i nabierze energii. Poprawne odżywianie kota to podstawa do zachowania jego naturalnej witalności!

Co wyróżnia karmy Alpha Spirit?

Składniki użyte w karmach są jakości Human Grade. Pochodzą od lokalnych dostawców i są zawsze świeże. Mała obróbka karm sprawia, że zachowują one maksimum wartości składników. Cały zestaw aminokwasów zwierzęcych jest najlepiej strawną formą podania ich kotu. Dzięki temu, że karmy dla kotów nie zawierają zbóż, nadają się one dla kotów wrażliwych, z delikatnym układem pokarmowym lub częstymi nietolerancjami.

Jedynymi konserwantami używanymi w karmach Alpha Spirit są te naturalne, a przy okazji smaczne – tymianek i rozmaryn.

Alpha Spirit stawia też na nowoczesny sposób pakowania karm – metodą Tenderize, która powoduje, że białka w karmie są lekko nadtrawione, dzięki czemu są lepiej przyswajalne.

Karmy Alpha Spirit - opinie

Patrzysz na swojego mruczka i zachwycasz się jego zwinnością i pięknem? Zachowaj to jak najdłużej poprzez odpowiednie karmienie i odżywienie kota. Mokre karmy Alpha Spirit dodatkowo nawadniają kota, dzięki czemu oddalają wizję chorób układu moczowego i innych nieprzyjemnych skutków odwodnienia.

Wygodne puszki z karmami pozwalają na zawsze świeży posiłek i łatwe jego podawanie.

Opinie o karmach Alpha Spirit są bardzo dobre. Wiele właścicieli jest zachyconych zmianami jakie wprowadzają karmy i chętnie je polecają.