Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Pokaż filtry

Producent
  • Pokaż wszystkie
Etap życia
Cena
.

Back to school

Każdy zwierzak, a w szczególności pies potrzebuje codziennej, dopadowanej do jego wieku i możliwości aktywności, stymulacji fizycznej, intelektualnej, interesujących i ukierunkowanych odpowiednio bodźców, zabawy z innymi psami lub opiekunem, gryzienia, żucia i węszenia. To jest konieczne, aby pupil był szczęśliwy i mógł się prawidłowo rozwijać. Można to zaspokoić poprzez dobranie odpowiednich zabawek.

Teraz możesz wypróbować różne zabawki edukacyjne w promocji -15% i sprawdzić, co Twojemu zwierzakowi podoba się najbardziej. Ważny jest nie tylko rodzaj i wielkość, ale też jakość wykonania. Zabawka dla psa powinna być przede wszystkim dla niego samego bezpieczna. Dlatego dostosuj wielkość zabawki do rozmiaru swojego pupila. Jeśli to zabawka do gryzienia, powinna mieścić się w pysku pupila.

Dla psów aktywnych, które lubią biegać i spędzać czas na zewnątrz, sprawdzą się piłki, frisbee czy szarpaki do przeciągania. Natomiast dla tych mniej aktywnych i psich seniorów, dobrym rozwiązaniem będzie kupno maty edukacyjnej i zabawki z przesuwnymi elementami. Możesz w nich ukryć psie smakołyki, dzięki czemu zaspokoisz potrzebę węszenia pupila i dasz mu zajęcie na dłuższy czas.

1 2
1 2