Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Filtry

Waga

Minimalna wartość
Maksymalna wartość

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Wapń (%)

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Czy chodziło Ci o
paski kaczka
Podobne wyszukiwania
paski kaczka
paski z kaczki
paski ph
paski pl
paski po
  • MACED Strips z piersi kaczki 60 g
    6,85 zł
    114.17 zł / kg 0.06 kg
  • MACED Strips Mini z kaczki 500 g
    38,32 zł
    76.64 zł / kg 0.5 kg
  • MACED Strips z piersi kaczki 500 g
    39,90 zł
    79.80 zł / kg 0.5 kg
  • FITMIN For Life Duck breast 200 g pierś z kaczki przysmak dla psa
    kaczka
    Cena promocyjna 6,39 zł Normalna cena 7,99 zł
    31.95 zł / kg 0.2 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 35,10 zł
  • MACED Harder z kaczki - rozmiar S 100 g
    8,19 zł
    81.90 zł / kg 0.1 kg
  • BOSCH SAMMY’S Beef Strips Paski z Wołowiny 190 g
  • FITMIN For Life Duck&Cod roll 200 g paski z kaczką i dorszem przysmak dla psa
    kaczka z dorszem
    Cena promocyjna 6,39 zł Normalna cena 7,99 zł
    31.95 zł / kg 0.2 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 35,10 zł
  • TRIXIE Paski dla psa z jagnięciny 10 szt. / 100 g
  • MR. BANDIT Strips paski z kurczaka dla psów 500 g
  • MACED Węzełki mini z piersi kaczki 500g
    33,16 zł
    66.32 zł / kg 0.5 kg
  • MR. PRETZEL Paski z królika 500 g przysmak dla psa
  • MR. PRETZEL Paski z wołowiny 500 g przysmak dla psa
  • MACED Strips z kaczki, królika i jagnięciny 500 g
  • TRIXIE Snacki premio Duck Coins z kaczki 80 g
    9,54 zł
    119.25 zł / kg 0.08 kg
  • TRIXIE Obroża dla kociąt i małych kotów odblaskowe paski
  • TRIXIE Miska ceramiczna dla królika zielone paski 500 ml
  • MR. PRETZEL Szerokie paski z wołowiny 500 g przysmak dla psa
  • MR. PRETZEL Szerokie paski z królika 500 g przysmak dla psa
  • BOSCH SAMMY’S Gourmet Stripes Paski Kurczak & Jagnięc 180 g
  • MR. PRETZEL Paski z królika i dorsza 500 g przysmak dla psa
  • MR. PRETZEL Udko z kaczki 500g przysmak dla psa
  • MACED Strips z kaczki i ryby dla psa 500 g
    33,87 zł
    67.74 zł / kg 0.5 kg
  • FRANCODEX Paski do gryzienia L na brzydki zapach z pyska 502,5 g/15 szt.
  • FRANCODEX Paski do gryzienia M na brzydki zapach z pyska 352,5 g/15 szt.
  • MR. BANDIT Bonso kostki z kaczki dla psów 500 g
    67,26 zł
    134.52 zł / kg 0.5 kg
  • MR. BANDIT Jerky filety z kaczki dla psów 500 g
    63,69 zł
    127.38 zł / kg 0.5 kg
  • MR. BANDIT Wrapper zawijas z kaczki dla psów 500 g
  • FRANCODEX Paski do gryzienia S na brzydki zapach z pyska 228 g/15 szt.
  • FRANCODEX Paski do gryzienia XS na brzydki zapach z pyska 114 g/15 szt.
  • WIEJSKA ZAGRODA Monoproteinowe miękkie paski dla psów Jeleń 100 g
  • MR. PRETZEL Paluszki z kaczki 500 g przysmak dla psa
  • MR. PRETZEL Paski z dorsze ze skórą ryby 500g przysmak dla psa
  • PAN MIĘSKO Paski Jerky Kaczka przysmak dla psa 100 g
  • CALIBRA Joy Dog Classic Lamb Strips 80 g półwilgotne paski jagnięciny
  • DOLINA NOTECI Superfood Danie z kaczki karma suszona 1 kg
  • MR. PRETZEL Kość wiązana z kaczki 500g przysmak dla psa
  • FITMIN For Life Duck Stripes 70 g z kaczka w paski dla psa
  • MR. PRETZEL Filet z kaczki i wołowiny 500g przysmak dla psa
  • MR. PRETZEL Serduszko z ryżu i kaczki 500g przysmak dla psa
  • PAKA ZWIERZAKA PEPE Mini Chunkies Duck 80 g przysmaki z kaczki
  • WOOLF Soft Sandwich Of Duck 100g miękkie kanapeczki z kaczki
  • WOOLF Soft Fillet Of Duck 100g miękkie filety z kaczki
  • MR. PRETZEL Miękkie filety z kaczki 500 g przysmak dla psa
  • MR. PRETZEL Suszone paska z kaczki 500 g przysmak dla psa
  • COMFY Appetit Maet Fancy Paski Kurczak 50 g wysokobiałkowy przysmak dla kotów
  • COMFY Appetit Maet Fancy Paski Łososia 50 g wysokobiałkowy przysmak dla kotów
  • MR. PRETZEL Kostki z kaczki i ryby 500 g przysmak dla psa
  • CALIBRA Joy Classic Lamb Strips 250 g paski z jagnięciny dla psów

Artykuły 49-96 z 141

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...