Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Filtry

Waga

Minimalna wartość
Maksymalna wartość

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Wapń (%)

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Czy chodziło Ci o
paski kaczka
Podobne wyszukiwania
paski kaczka
paski z kaczki
paski ph
paski pl
paski po
  • CHRUP&GO Paski jerky z piersią kaczki 24x500 g przysmak dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    656,16 zł
  • CHRUP&GO Paski jerky z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 24,86 zł Normalna cena 27,62 zł
    49.72 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 24,86 zł
  • CALIBRA Dog Joy Classic Duck Strips 80 g paski z kaczki
  • MR. PRETZEL Miękkie paski z kaczki 500 g przysmak dla psa
  • MR. PRETZEL Paski z kaczki i dorsza 500 g przysmak dla psa
  • MR. PRETZEL Paski z kaczki i dorsza 500 g przysmak dla psa
  • MR. PRETZEL Miękkie paski z kaczki i dorsza 500g przysmak dla psa
  • CALIBRA Dog Joy Classic Duck Strips 250 g półwilgotne paski z kaczki
  • FRANCODEX Paski do gryzienia S na brzydki zapach z pyska 2x228 g (30 szt.)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    31,50 zł
  • FRANCODEX Paski do gryzienia XS na brzydki zapach z pyska 2x114 g (30 szt.)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    27,08 zł
  • CHRUP&GO Talarki z piersią kaczki 24x500 g przysmak dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    604,80 zł
  • CHRUP&GO Szaszłyk z piersią kaczki 24x500 g przysmak dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    668,40 zł
  • CHRUP&GO Supełki z piersią kaczki 24x500 g przysmak dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    680,40 zł
  • CHRUP&GO Rolada z piersi kaczki 24X500 g przysmak dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    687,84 zł
  • CHRUP&GO Patyczek z piersią kaczki 24x500 g przysmak dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    680,40 zł
  • DOLINA NOTECI Premium Danie z kaczki dla kotów sterylizowanych 10x85 g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    29,20 zł
    34.35 zł / kg 0.85 kg
  • CHRUP&GO Wapienne kostki z piersią kaczki 24x500 g przysmak dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    624,72 zł
  • CHRUP&GO Mini kość wiązana z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    717,12 zł
  • CHRUP&GO Filety jerky z piersią kaczki 24x500 g przysmak dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    668,40 zł
  • SUPER RAFI z jeleniem i sercami z kaczki 24x800g pasztet dla psów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    168,72 zł
  • SUPER RAFI z jeleniem i sercami z kaczki 12x800g pasztet dla psów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    88,44 zł
  • SUPER RAFI z jeleniem i sercami z kaczki 6x800g pasztet dla psów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    44,22 zł
  • DR MALOU Mięsne kostki 100% liofilizowanej piersi z kaczki 2x50g przysmaki dla kotów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    34,42 zł
  • DR MALOU Mięsne kostki 100% liofilizowanej piersi z kaczki 2x50g przysmaki dla psów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    34,42 zł
  • SIMPLY FROM NATURE Smart Bites Trenerki z kaczki dla psów 5x130 g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    62,85 zł
  • SIMPLY FROM NATURE Smart Bites Trenerki z kaczki dla psów 4x130 g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    50,28 zł
  • SIMPLY FROM NATURE Smart Bites Trenerki z kaczki dla psów 3x130 g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    37,71 zł
  • CHRUP&GO Mini kość wiązana z piersią kaczki 24x500 g przysmak dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    717,12 zł
  • SUPER RAFI z jeleniem i sercami z kaczki 12x400 g mokra karma dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    61,32 zł
  • SUPER RAFI z jeleniem i sercami z kaczki 6x400 g mokra karma dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    30,66 zł
  • SUPER RAFI z jeleniem i sercami z kaczki 5x500 g mokra karma dla psów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    22,90 zł
  • SUPER RAFI z jeleniem i sercami z kaczki 10x500 g mokra karma dla psów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    45,80 zł
  • SCHESIR After Dark Kurczak w bulionie z kaczki 6x80 g karma mokra dla kotów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    39,42 zł
  • WIEJSKA ZAGRODA Monoproteinowe miękkie paski dla psów Wołowina 100 g
    Cena promocyjna 13,71 zł Normalna cena 15,23 zł
    137.10 zł / kg 0.1 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 13,60 zł
  • WIEJSKA ZAGRODA Monoproteinowe miękkie paski dla psów Królik 100 g
    Cena promocyjna 13,71 zł Normalna cena 15,23 zł
    137.10 zł / kg 0.1 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 13,60 zł
  • BRIT Care Fillets in Gravy Mix smaków 48 x 85 g filety kaczki i łososia w sosie dla kotów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    157,09 zł
  • CHRUP&GO Szaszłyk z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 25,32 zł Normalna cena 28,13 zł
    50.64 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,32 zł
  • CHRUP&GO Supełki z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 25,78 zł Normalna cena 28,64 zł
    51.56 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,78 zł
  • CHRUP&GO Patyczek z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 25,78 zł Normalna cena 28,64 zł
    51.56 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,78 zł
  • CHRUP&GO Talarki z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 22,91 zł Normalna cena 25,45 zł
    45.82 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,45 zł
  • CHRUP&GO Rolada z piersi kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 26,06 zł Normalna cena 28,95 zł
    52.12 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,06 zł
  • SUPER RAFI Mini z przepiórką i wątróbką z kaczki 12x185g mokra karma dla psów małych ras
  • SUPER RAFI Mini z przepiórką i wątróbką z kaczki 6x185g mokra karma dla psów małych ras
  • CHRUP&GO Wapienne kostki z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 23,66 zł Normalna cena 26,29 zł
    47.32 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 23,66 zł
  • CHRUP&GO Filety jerky z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 25,32 zł Normalna cena 28,13 zł
    50.64 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,32 zł
  • TRIXIE Paski do żucia z algami 100g
    14,18 zł
    141.80 zł / kg 0.1 kg
  • CHRUP&GO Mini kość wiązana z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 27,16 zł Normalna cena 30,18 zł
    54.32 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 27,16 zł
  • MACED Szaszłyk z kaczki 500 g
    37,97 zł
    75.94 zł / kg 0.5 kg

Artykuły 1-48 z 141

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...