Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota dorosłego

Karma dla kota dorosłego

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • ROYAL CANIN Satiety Weight Management 6 kg sucha karma dla dorosłych kotów z nadwagą/otyłych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 221,58 zł Normalna cena 246,20 zł
    36.93 zł / kg 6 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 231,95 zł
  • SUPER RAFI Cat z gęsią i wątróbką z indyka 185g mokra karma dla kotów sterylizowanych
  • SUPER RAFI Cat z perliczką i sercami z kaczki 185g mokra karma dla kotów sterylizowanych
  • SHEBA Delicacy in Jelly Drobiowe smaki w galaretce 80x85g kaczka, kurczak, drób
  • ROYAL CANIN Cat Fibre Response 4 kg sucha karma dla dorosłych kotów z tendencją do zatwardzeń/zaparć i/lub kul włosowych
  • ROYAL CANIN Cat Fibre Response 2 kg sucha karma dla dorosłych kotów z tendencją do zatwardzeń/zaparć i/lub kul włosowych
  • ROYAL CANIN VHN CAT Urinary Moderate Calorie 3,5 kg karma sucha dla kotów dorosłych, z tendencją do nadwagi, rozpuszczanie i zapobieganie powstawania kamieni struwitowych
  • ROYAL CANIN Cat Calm Feline 2 kg sucha karma dla dorosłych kotów, narażonych na sytuacje stresowe
  • ROYAL CANIN Cat Gastro Intestinal 4 kg sucha karma dla kotów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi
  • SHEBA Classics tacka 85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z dziczyzną w terynie
  • SCHESIR Born Carnivore Śledź i łosoś 1,25 kg karma sucha dla kotów dorosłych
  • VERSELE-LAGA Lara Adult Turkey and Chicken 7 kg z indykiem i kurczakiem dla kotów
  • VERSELE-LAGA Lara Adult Light Sterilized 900 g karma dla kotów sterylizowanych
  • PURINA PRO PLAN Veterinary Diets Feline EN St/Ox Gastrointestinal Chicken 10x85 g dla dorosłych kotów i kociąt z problemami trawiennymi
  • PURINA PRO PLAN Veterinary Diets Feline NF Renal Function Early Care 10x85 g dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek
  • PURINA PRO PLAN Veterinary Diets Feline DM St/Ox Diabetes 10x85 g dla dorosłych kotów z cukrzycą
  • PURINA PRO PLAN Veterinary Diets Feline DM St/Ox Diabetes Management 1,5 kg sucha karma dla kotów z cukrzycą
  • PURINA PRO PLAN Veterinary Diets Feline OM St/Ox Obesity Management 1,5 kg sucha karma dla kotów w leczeniu cukrzycy i/lub otyłości
  • PURINA PRO PLAN Veterinary Diets Feline UR St/Ox Urinary Chicken 10x85 g dla kotów z problemami dolnych dróg moczowych
  • CALIBRA Cat Life Sterilised Beef 1,5 kg bezzbożowa karma dla kotów po sterylizacji lub kastracji
  • FITMIN For Life Cat Cream Sauce Beef 100g kremowe saszetki z wołowiną dla kotów
  • FITMIN For Life Cat Cream Sauce Multipack 24×100g kremowe saszetki dla kotów z wołowiną, kurczakiem i kaczką
  • FITMIN For Life Cat Cream Sauce Chicken 100g kremowe saszetki z kurczakiem dla kotów
  • ACANA Highest Protein Indoor Cat 4,5 kg z rybami słonowodnymi, dla kotów niewychodzących
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 190,59 zł Normalna cena 211,77 zł
    42.35 zł / kg 4.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 226,62 zł
  • ROYAL CANIN Persian Adult 10 kg karma sucha dla kotów dorosłych rasy perskiej
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 285,66 zł Normalna cena 317,40 zł
    28.57 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 299,00 zł
  • JOSERA Indoor 10 kg bezzbożowa karma dla kotów kastrowanych
    Cena promocyjna 172,15 zł Normalna cena 215,19 zł
    17.22 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 224,47 zł

Artykuły 1201-1226 z 1226

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...