Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota dorosłego

Karma dla kota dorosłego

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • ROYAL CANIN Satiety Weight Management 6 kg sucha karma dla dorosłych kotów z nadwagą/otyłych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 221,58 zł Normalna cena 246,20 zł
    36.93 zł / kg 6 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 231,95 zł
  • ENCORE Cat Chicken Selection in Jelly Multipak 5x50 g mix smaków z kurczakiem w galaretce
  • PERFECT FIT Sensitive 1+ 1,4 kg sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów bogata w indyka
  • WHISKAS Adult Megapaka Mix smaków z kurczakiem i kaczką w galaretce 4x400 g dla dorosłych kotów
  • ENCORE Cat Chicken Selection in Broth Multipak 8x70 g mix smaków z kurczakiem w bulionie
  • ENCORE Dog Chicken Breast in Broth kurczak w bulionie 156 g
  • ENCORE Cat Chicken Breast with Brown Rice in Broth kurczak z brązowym ryżem w bulionie 70 g
  • ENCORE Cat Tuna Fillet with Prawn filet z tuńczyka z krewetkami w bulionie 70 g
  • HILL'S Prescription Diet Feline c/d Multicare Chicken 12 kg dla kotów z wrażliwym układem moczowym
    Więcej za mniej
  • ENCORE Cat Sardine with Tuna Fillet in Broth sardynka z tuńczykiem w bulionie 70 g
  • APPLAWS Cat Adult Fish Selection Multipak in Gravy 12x70 g mix smaków z rybą w sosie
  • HILL'S Science Plan Feline Sterilised Cat Chicken 85 g
  • APPLAWS Cat Adult Chicken Selection Multipak in Broth 24x70g mix smaków z kurczakiem w bulionie
  • APPLAWS Cat Adult Fish Selection Multipak in Broth 24x70 g mix smaków rybnych w bulionie
  • HILL'S Science Plan Hairball & Perfect Coat 7kg karma z kurczakiem dla dorosłych kotów
    Cena promocyjna 279,22 zł Normalna cena 372,29 zł
    39.89 zł / kg 7 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 404,96 zł
  • DR MALOU Liofilizowana karma Kurczak z łososiem 10 g sucha karma dla kotów
  • DR MALOU Liofilizowana karma Kaczka z jagnięcią 1 kg sucha karma dla kotów
  • DR MALOU Liofilizowana karma Kurczak z kurzymi sercami 1 kg sucha karma dla kotów
  • DR MALOU Liofilizowana karma Kaczka z jagnięcią 10 g sucha karma dla kotów
  • DR MALOU Liofilizowana karma Kurczak z łososiem 500g sucha karma dla kotów
  • DR MALOU Liofilizowana karma Kaczka z jagnięcią 500g sucha karma dla kotów
  • DR MALOU Liofilizowana karma Kurczak z kurzymi sercami 10 g sucha karma dla kotów
  • DR MALOU Liofilizowana karma Kurczak z kurzymi sercami 500g sucha karma dla kotów
  • DOLINA NOTECI Premium Sterilised Bogata w perliczkę dla kota po sterylizacji 400 g
  • DOLINA NOTECI Premium Sterilised Bogata w indyka dla kota po sterylizacji 400 g
  • WHISKAS Adult Drobiowa Uczta 120x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w galaretce
  • CALIBRA Cat Life Sterilised Chicken 6 kg bezzbożowa karma dla kotów po sterylizacji lub kastracji
  • WHISKAS Adult Aromatyczna Mieszanka saszetki 4x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów, w sosie kawałki z glazurowaną wieprzowiną i marchewką, z kawałkami ryb oceanicznych w bulionie
  • INABA Cat Ciao Stew Creamy Variety 24x40g mix przysmaków z kurczakiem, rybą i przegrzebkami w kremowym sosie
  • RAW PALEO Monoprotein Adult Sterilised Chicken 100 g dla kotów dorosłych i sterylizowanych z kurczakiem
  • RAW PALEO Monoprotein Adult Sterilised Cat Tuna 100 g dla kotów dorosłych i sterylizowanych z tuńczykiem
  • WHISKAS Adult Tasty Mix Wybór Szefa Kuchni 40x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w sosie
  • INABA Cat Ciao Bisque Variety 24x40g mix zup krem z kurczakiem, wołowiną i rybą dla kotów
  • CALIBRA Cat Life Adult Lamb 6 kg bezzbożowa dla kotów z jagnięciną
  • INABA Cat Ciao Stew Creamy Variety 10x40g mix przysmaków z kurczakiem, rybą i przegrzebkami w kremowym sosie
  • INABA Cat Ciao Stew Creamy Variety 24x40g mix przysmaków z kurczakiem, tuńczykiem i łososiem w kremowym sosie
  • INABA Cat Ciao Bisque Variety 10x40g mix zup krem z kurczakiem, wołowiną i rybą dla kotów
  • WHISKAS Tasty Mix Adult Wybór Szefa Kuchni w sosie 4x85 g mokra karma dla kotów
    z wołowiną i łososiem
    12,96 zł
    38.12 zł / kg 0.34 kg
  • WHISKAS Adult 800 g sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z pyszną jagnięciną
  • WHISKAS Adult Rybne Przysmaki 80x85g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w galaretce
  • WHISKAS Adult Aromatyczna Mieszanka saszetki 12x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów, w sosie kawałki z: glazurowaną wieprzowiną i marchewką, soczystym kurczakiem, z kawałkami ryb oceanicznych w bulionie, delikatnym łososiem i groszkiem
  • WHISKAS Sterile 1,4 kg sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów po zabiegu kastracji z pysznym łososiem
  • WHISKAS Adult saszetka 85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów kawałki z jagnięciną w galaretce
  • SHEBA Delicacy saszetka 85g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów kawałki z tuńczykiem w galaretce
  • ACANA Highest Protein Indoor Cat 1,8 kg z rybami słonowodnymi, dla kotów niewychodzących
  • PAN MIĘSKO Specjalne potrzeby Urinary & Stress Control dla kotów 3 kg
  • PAN MIĘSKO Specjalne potrzeby Urinary & Stress Control dla kotów 800 g
  • ROYAL CANIN Light Weight Care AirLift 12x85g karma mokra, mus dla kotów dorosłych, utrzymanie prawidłowej masy ciała
  • ROYAL CANIN Digestive Care AirLift 85g karma mokra, mus dla kotów dorosłych, wspierająca prawidłowe trawienie

Artykuły 1153-1201 z 1227

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...