Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Filtry

Waga

Minimalna wartość
Maksymalna wartość

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Wapń (%)

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Podobne wyszukiwania
kaczka z gruszka
kaczka
kaczka sucha karma pies ACANA
paski pl
paski po
  • ANIMONDA Vom Feinsten Fines mit Filets Adult Kaczka i filet z indyka 12x85g mokra karma dla kotów
  • ANIMONDA Vom Feinsten Fines mit Filets Adult Kaczka i filet z indyka 6x85g mokra karma dla kotów
  • APPLAWS Cat Adult Chicken with Extra Duck 2,4 kg (6x400 g) kurczak z kaczką dla dorosłych kotów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    85,62 zł
    35.68 zł / kg 2.4 kg
  • WIEJSKA ZAGRODA Duo Wołowina z kaczką mokra karma dla psa 500g
    Cena promocyjna 13,19 zł Normalna cena 14,66 zł
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 14,66 zł
  • BOSCH Soft Kaczka Ziemniaki 1 kg
    32,04 zł
    32.04 zł / kg 1 kg
  • MAU Pasztet i Filet Mix smaków Gęś, jeleń i kaczka 12x85 g mokra karma dla kota sterylizowanego
  • MAU Pasztet i Filet Mix smaków Gęś, jeleń i kaczka 6x85 g mokra karma dla kota sterylizowanego
  • MAU Pasztet i Filet Mix smaków Kaczka, gęś z królikiem i jeleń 12x400 g dla kota sterylizowanego
  • MAU Pasztet i Filet Mix smaków Kaczka, gęś z królikiem i jeleń 6x400 g dla kota sterylizowanego
  • MACED Szaszłyczki  kaczka i ryba 60g
    5,25 zł
    87.50 zł / kg 0.06 kg
  • SYTA MICHA Trenerki z kaczką 15 g
  • WOLFSBLUT Wild Duck Puppy sucha karma dla szczeniąt z kaczką i ziemniakami 12,5 kg
  • WOLFSBLUT Wild Duck Adult sucha karma dla psów z kaczką i ziemniakami 12,5 kg
  • PAKA ZWIERZAKA Trenerki z kaczką 120 g
    18,40 zł
    153.33 zł / kg 0.12 kg
  • DOLINA NOTECI Mix smaków Królik, Wołowina, kaczka, gęś, dorsz i pstrąg 30x150g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    123,00 zł
  • CHRUP&GO Mini kość wiązana z kaczką i jagnięciną 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 27,16 zł Normalna cena 30,18 zł
    54.32 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 27,16 zł
  • MACED Wrap z kaczką 500 g
    32,90 zł
    65.80 zł / kg 0.5 kg
  • CARNILOVE True Fresh Cat Duck Sterilised 6 kg kaczka, dla kotów po sterylizacji
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 224,67 zł Normalna cena 229,25 zł
    37.45 zł / kg 6 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 259,09 zł
  • MAU Pasztet i Filet Mix smaków Kaczka, gęś i jeleń 12x185 g mokra karma dla kota sterylizowanego
  • MAU Pasztet i Filet Mix smaków Kaczka, gęś i jeleń 6x185 g mokra karma dla kota sterylizowanego
  • BELCANDO Adult Grain Free Duck 12,5 kg kaczka, sucha karma dla psów
  • WIEJSKA ZAGRODA Kaczka z gruszką chrupki M 2 kg
  • COMFY APPETIT PREMIUM z kaczką 400 g
    9,21 zł
    23.03 zł / kg 0.4 kg
  • JOSERA Pate Kaczka i kurczak z pietruszką 16 x 85 g
  • MACED Sushi z kaczką i rybą  500 g
    41,78 zł
    83.56 zł / kg 0.5 kg
  • BOSCH Soft Kaczka & Ziemniak 2,5 kg
    61,97 zł
    24.79 zł / kg 2.5 kg
  • LEONARDO Finest Selection Kaczka z serem 85 g
    5,44 zł
    64.00 zł / kg 0.085 kg
  • WOLFSBLUT Wild Duck Senior sucha karma dla starszych psów z kaczką i ziemniakami 12,5 kg
  • WOLFSBLUT Wild Duck Active sucha karma dla aktywnych psów z kaczką i ziemniakami 12,5 kg
  • JOSERA Pate Kaczka i kurczak z pietruszką 85 g
    4,33 zł
    50.94 zł / kg 0.085 kg
  • RINTI Canine Intestinal Duck z kaczką 1 kg
    22,49 zł
    22.49 zł / kg 1 kg
  • RINTI MAX-I-MUM Duck z kaczką 4 kg
    96,97 zł
    24.24 zł / kg 4 kg
  • WIEJSKA ZAGRODA Kurczak z kaczką 1,6kg
  • MACED Psiakość Prasowana z kaczką 500 g
    37,29 zł
    74.58 zł / kg 0.5 kg
  • MACED Rings Kaczka & ryba 500 g
    43,05 zł
    86.10 zł / kg 0.5 kg
  • JOSERA Filet Kurczak z kaczką 70 g
    6,98 zł
    82.12 zł / kg 0.085 kg
  • PAKA ZWIERZAKA Baton Kaczka z jabłkiem 28 g
    8,19 zł
    292.50 zł / kg 0.028 kg

Artykuły 241-288 z 735

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...