Naciśnij, aby pominąć karuzelę
Użyj klawiszy strzałek w lewo i prawo, aby poruszać się po karuzeli.
Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota

Karma dla kota

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • KATTOVIT Feline Diet Urinary Tuna 1,25 kg
    36,03 zł
    28.82 zł / kg 1.25 kg
  • SANABELLE Adult Kurczak 400 g dla dorosłych kotów
  • HILL'S Prescription Diet Feline c/d Urinary Stress z łososiem 85 g
  • INABA Cat Dashi Delights Silky Broth Kurczak i tuńczyk 40g
  • BRIT Care Cat Grain-Free Large Cats 7 kg
    145,97 zł
    20.85 zł / kg 7 kg
  • BRIT Veterinary Diet Diabetes Lamb&Pea na cukrzycę dla kota 200 g
  • CALIBRA Cat Life Kitten Chicken 200g monoproteinowa karma z kurczakiem kociąt
  • WHISKAS Adult 1,4 kg sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z pysznym tuńczykiem
  • LEONARDO Quality Selection bogata w kaczkę 800 g
  • PAKA ZWIERZAKA Karma sucha Indyk z pstrągiem dla kociąt S 400 g
  • WHISKAS Adult saszetka 12x85g Kremowe Wariacje mokra karma dla dorosłych kotów w sosie z: kurczakiem i warzywami, jagnięciną i indykiem
  • INABA Cat Dashi Delights Delicate Flakes Kurczak i łosoś 40g
  • LEONARDO Indyk z ekstra filetem 400 g
    20,47 zł
    102.35 zł / kg 0.2 kg
  • ROYAL CANIN  Indoor Long Hair 2 kg karma sucha dla kotów dorosłych, długowłose, przebywających wyłącznie w domu
  • FARMINA N&D Ocean Cat Neutered Adult Herring & Orange 1.5 kg śledź i pomarańcza dla kastratów
  • BRIT Cat Premium by Nature Sensitive lamb 300 g
    11,74 zł
    39.13 zł / kg 0.3 kg
  • ROYAL CANIN Cat dental 3 kg sucha karma dla kotów narażonych na rozwój kamienia nazębnego lub po zabiegu usunięcia kamienia
  • JOSERA Cat Culinesse 2 kg karma dla kota z łososiem
  • PAN MIĘSKO Kurczak z pstrągiem dla kotów chrupki S 10 kg
  • LEONARDO Adult Complete Sucha karma dla kotów o niskiej aktywności 7,5 kg
  • ROYAL CANIN Cat Mature Consult Balance Loaf 12x85g karma mokra dla starszych kotów, powyżej 7 roku życia
  • WHISKAS Adult saszetka 12 x 85 g Klasyczne Posiłki mokra karma dla kotów w sosie kawałki z wołowiną, kurczakiem, jagnięciną, drobiem
  • ROYAL CANIN Hair&Skin w sosie 85 g x 12
    75,23 zł
    73.75 zł / kg 1.02 kg
  • WIEJSKA ZAGRODA Jagnięcina z krylem dla dorosłych kotów 5 kg
  • SCHESIR Tuńczyk ze szprotkami w galaretce dla kotów 85 g
  • JOSERA Crispy Duck 18 kg sucha karma z kaczką dla dorosłych kotów
  • TASTE OF THE WILD Canyon River 6,6 kg z pstrągiem i wędzonym łososiem
  • LEONARDO Finest Selection Królik z żurawiną 85 g
  • SHEBA Nature’s Collection Rybne Smaki 4x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w sosie kawałki z tuńczykiem, łososiem, dorszem, rybą oceaniczną
  • BRIT Veterinary Diet Grain Free Renal Cat Fillets in Gravy Salmon 12x85g dla kotów wspomagająca funkcje nerek
  • PAN MIĘSKO Wołowina z jeleniem dla kotów chrupki M 400 g
  • LEONARDO Kurczak z extra filetem 400 g
    20,47 zł
    102.35 zł / kg 0.2 kg
  • FARMINA N&D Ancestral Adult Cat Neutered 10 kg kurczak, orkisz, owies i owoc granatu
    Więcej za mniej
  • MIAMOR Feline Filets Kurczak z pomidorem w galaretce 100 g
  • SANABELLE Sensitive Kurczak 400 g dla kotów o wrażliwym przewodzie pokarmowym
  • CALIBRA Cat Life Adult Lamb 6 kg bezzbożowa dla kotów z jagnięciną
  • VET EXPERT Veterinary Diet Cat Intestinal 2 kg karma dla kotów z problemami trawiennymi
  • APPLAWS Senior chicken 7,5 kg sucha karma z kurczakiem dla starszych kotów
  • FARMINA N&D Cat Pumpkin Quail & Pomegranate 300 g
    32,01 zł
    106.70 zł / kg 0.3 kg
  • ROYAL CANIN Mainecoon saszetka 12x85 g
    68,68 zł
    808.00 zł / kg 0.085 kg
  • LEONARDO Fresh Salmon & Poultry 1,5 kg
    111,24 zł
    74.16 zł / kg 1.5 kg
  • JOSERA JosiCat Crunchy Chicken 10kg z drobiem dla dorosłych kotów
  • PERFECT FIT Senior 7+ saszetka 85 g mokra karma pełnoporcjowa dla starszych kotów z indykiem i marchewką w sosie
  • FARMINA N&D Pumpkin Cat Neutered Adult lamb & blueberry 1.5 kg karma dla dorosłych kastrowanych kotów z jagnięciną
  • WHISKAS Junior 300 g sucha karma pełnoporcjowa z pysznym kurczakiem dla kociąt
  • ROYAL CANIN Urinary Care 12x85 g w sosie karma mokra w sosie dla kotów dorosłych, ochrona dolnych dróg moczowych
  • ROYAL CANIN Renal Feline Fish 12 x 85 g karma mokra dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek
  • INABA Cat Dashi Delights Kurczak, tuńczyk i przegrzebki 70 g

Artykuły 865-913 z 3254

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...