Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Filtry

Waga

Minimalna wartość
Maksymalna wartość

Dodatkowe korzyści

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Wapń (%)

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Czy chodziło Ci o
kurczak liofilizowana
kurczak liofilizowane
Podobne wyszukiwania
kurczak
kurczak zabawka
kurczak zabawki
kurczak na patyku
kurczak liofilizowane
  • ACANA Sport and Agility Recipe 17 kg kurczak, dla aktywnych psów
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 328,32 zł Normalna cena 345,60 zł
    19.31 zł / kg 17 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 321,89 zł
  • ACANA Adult large breed 17 kg kurczak, dla psów ras dużych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 319,48 zł Normalna cena 354,98 zł
    18.79 zł / kg 17 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 356,57 zł
  • ACANA Puppy Recipe 11,4 kg kurczak, dla szczeniąt wszystkich ras
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 254,49 zł Normalna cena 267,88 zł
    22.32 zł / kg 11.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 269,99 zł
  • ACANA Light & Fit Dog 11,4 kg kurczak, dla psów  z nadwagą
    Cena promocyjna 273,10 zł Normalna cena 341,37 zł
    23.96 zł / kg 11.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 262,71 zł
  • MACED Szaszłyczki kurczak i ryba 60 g
    6,12 zł
    102.00 zł / kg 0.06 kg
  • APPLAWS Taste Toppers Pierś z kurczaka, dynia, groszek w bulionie 12x156 g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    99,12 zł
    53.01 zł / kg 1.87 kg
  • APPLAWS Taste Toppers Pierś z kurczaka, dynia, groszek w bulionie 6x156 g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    49,74 zł
    52.91 zł / kg 0.94 kg
  • RINTI Kennerfleish Senior Chicken 6x400 g z kurczakiem dla starszych psów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    35,46 zł
    14.78 zł / kg 2.4 kg
  • PAKA ZWIERZAKA zabawka kurczak
  • ACANA Puppy Large Breed 17 kg kurczak, dla szczeniąt ras dużych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 340,08 zł Normalna cena 357,98 zł
    20.00 zł / kg 17 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 316,22 zł
  • CALIBRA Joy Dog Yummy Chicken and Salmon Treat 6x100 g kurczak i łosoś, pasta mięsna dla psów
  • BUTCHER'S Original Junior, karma dla psa, kawałki z kurczakiem w galaretce 24 x 400g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    102,96 zł
    10.73 zł / kg 9.6 kg
  • BUTCHER'S Original Junior, karma dla psa, kawałki z kurczakiem w galaretce 12 x 400g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    51,60 zł
    10.75 zł / kg 4.8 kg
  • ACANA Indoor Entrée Cat 4x1,8 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    319,96 zł
  • ACANA Indoor Entrée Cat 2x1,8 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    164,04 zł
  • APPLAWS Cat Adult Chicken Breast in Broth pierś z kurczaka w bulionie 6x70 g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    26,16 zł
    62.29 zł / kg 0.42 kg
  • BRIT Pate&Meat chicken 6x400 g pasztet z kurczakiem dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    34,20 zł
    14.25 zł / kg 2.4 kg
  • BUTCHER'S Delicious Dinners, karma dla kota, kawałki z kurczakiem w galaretce 24 x 400g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    102,96 zł
    10.73 zł / kg 9.6 kg
  • BUTCHER'S Original Tripe, karma dla psa, z kurczakiem i żwaczem, pasztet 24 x 400g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    102,96 zł
    10.73 zł / kg 9.6 kg
  • BUTCHER'S Delicious Dinners, karma dla kota, kawałki z kurczakiem w galaretce 12 x 400g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    51,60 zł
    10.75 zł / kg 4.8 kg
  • BUTCHER'S Original Tripe, karma dla psa, z kurczakiem i żwaczem, pasztet 12 x 400g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    51,60 zł
    10.75 zł / kg 4.8 kg
  • BUTCHER'S Original Tripe, karma dla psa, z kurczakiem i żwaczem, pasztet, 6 x 400g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    25,80 zł
    10.75 zł / kg 2.4 kg
  • BUTCHER'S Original Junior, karma dla psa, kawałki z kurczakiem w galaretce, 6 x 400g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    25,80 zł
    10.75 zł / kg 2.4 kg
  • BUTCHER'S Delicious Dinners, karma dla kota, kawałki z kurczakiem w galaretce, 6 x 400g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    25,80 zł
    10.75 zł / kg 2.4 kg
  • PAN MIĘSKO Kawałki w sosie Kurczak z krewetkami mokra karma dla kotów 85 g
    Cena promocyjna 4,81 zł Normalna cena 5,34 zł
    56.59 zł / kg 0.085 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3,49 zł
  • JOSERA Meat Lovers Menu Chicken and Carrot 6x800 g kurczak i marchewka, mokra karma dla psów
  • ACANA First Feast Cat 4x1,8 kg karma dla kociąt
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    319,96 zł
  • ACANA First Feast Cat 2x1,8 kg karma dla kociąt
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    164,04 zł
  • BRIT Pate&Meat chicken 6x800 g pasztet z kurczakiem dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    63,66 zł
    13.26 zł / kg 4.8 kg
  • HILL'S Science Plan Adult Medium breed sucha karma z kurczakiem 28 kg (2x14 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    474,48 zł
    16.95 zł / kg 28 kg
  • STUZZY Monoprotein Kurczak 800g
    21,31 zł
    26.64 zł / kg 0.8 kg
  • BELCANDO Baseline Kurczak 400g
    8,28 zł
    20.70 zł / kg 0.4 kg
  • BELCANDO Baseline Kurczak 800g
    15,32 zł
    19.15 zł / kg 0.8 kg
  • ACANA Homestead Harvest Cat 4x1,8 kg z kurczakiem i indykiem, dla dorosłych kotów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    319,96 zł
  • ACANA Homestead Harvest Cat 2x1,8 kg z kurczakiem i indykiem, dla dorosłych kotów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    164,04 zł
  • DOLINA NOTECI Mix smaków Premium Bogata w kurczaka i dziczyznę 24x800g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    199,20 zł
  • DOLINA NOTECI Mix smaków Premium Bogata w kurczaka i jagnięcinę 24x800g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    222,00 zł
  • DOLINA NOTECI Mix smaków Premium Bogata w kurczaka i indyka 24x800g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    222,00 zł
  • ACANA Puppy Large Breed 11,4 kg kurczak, dla szczeniąt ras dużych
    Cena promocyjna 238,00 zł Normalna cena 280,00 zł
    20.88 zł / kg 11.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 293,72 zł
  • HILL'S Science Plan Canine Adult Large breed Chicken karma dla psów ras dużych kurczak 36 kg (2x18 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    575,58 zł
    15.99 zł / kg 36 kg
  • ACANA Adult Dog Recipe Chicken 22.8 kg (2 x 11.4 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    535,86 zł
    23.50 zł / kg 22.8 kg
  • APPLAWS Kurczak i dynia 70 g
    5,50 zł
    78.57 zł / kg 0.07 kg
  • TRIXIE Snacki premio kurczak 100 g
    10,17 zł
    101.70 zł / kg 0.1 kg
  • JOSERA Filet Kurczak z łososiem 70 g
    5,15 zł
    73.57 zł / kg 0.07 kg
  • JOSERA Paté Kurczak ze szpinakiem 16 x 85 g
    79,52 zł
    58.47 zł / kg 1.36 kg
  • BOSCH Soft Kurczak & Banan 1 kg
    26,38 zł
    26.38 zł / kg 1 kg

Artykuły 289-336 z 2348

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...