Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Filtry

Waga

Minimalna wartość
Maksymalna wartość

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Wapń (%)

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Podobne wyszukiwania
kaczka z gruszka
kaczka sucha karma pies ACANA
  • WIEJSKA ZAGRODA Superfoods Jagnięcina z kaczką i kocimiętką mokra karma dla kota 12x100 g
  • WIEJSKA ZAGRODA Superfoods Jagnięcina z kaczką i kocimiętką mokra karma dla kota 6x100 g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    27,66 zł
  • RAFI Mini Mix smaków z kaczką i jagnięciną 24x185g dla psów małych ras
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    60,72 zł
  • RAFI Mini Mix smaków z kaczką i jagnięciną 12x185g dla psów małych ras
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    30,36 zł
  • MR. BANDIT Sushi kaczka z rybą dla psów 500 g
    70,23 zł
    140.46 zł / kg 0.5 kg
  • MR. BANDIT Sandwich wołowina z kaczką dla psów 500 g
  • MIAMOR Sensible Snack Duck Pure 30g przysmak z kaczką
  • DREAMIES chrupiące przysmaki dla kota smaczki z kaczką 60 g
  • 8IN1 Mięsne liofilizowane Meaty Treats kaczka 50 g
  • MR. BANDIT Hunter królik nadziewany kaczką dla psów 500 g
  • MIAMOR Ragout  Royale kaczka  z  kurczakiem w sosie 100 g
  • CHRUP&GO Smakowite trio z kaczką, królikiem i jagnięciną 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 23,10 zł Normalna cena 25,67 zł
    46.20 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,67 zł
  • HAPPY DOG Soft Snack Toscana 100 g kaczka i łosoś
  • MR. PRETZEL Sushi z kaczką 500 g przysmak dla psa
  • MR. PRETZEL Hantelki z kaczką 500 g przysmak dla psa
  • MR. PRETZEL Penne z kaczką 500 g przysmak dla psa
  • SHEBA Selection Select Slices Drobiowe Smaki saszetki 40x85 g w sosie kawałki z: kaczką, kurczakiem, drobiem, kaczką i indykiem dla dorosłych kotów
  • SHEBA Selection Select Slices Drobiowe Smaki saszetki 120x85 g w sosie kawałki z: kaczką, kurczakiem, drobiem, kaczką i indykiem  dla dorosłych kotów
  • BELCANDO Adult Grain Free Duck 12,5 kg kaczka, sucha karma dla psów
  • PAN MIĘSKO Paski Jerky Kaczka przysmak dla psa 100 g
  • HAPPY CAT Sensitive Stomach Kaczka 4 kg na wrażliwy żołądek
  • KATIDO Indyk z kaczką 200g mokra karma dla kota
    indyk z kaczką
    6,56 zł
    32.80 zł / kg 0.2 kg
  • HAPPY DOG Sensible Mini Toscana 4kg kaczka z łososiem
  • HAPPY CAT Junior Farm Duck Kaczka 8kg (2x4 kg) bezzbożowa sucha karma dla kociąt
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    162,44 zł
  • MAU Mus Mix smaków Kaczka, tuńczyk i sarna 6x85 g mokra karma dla kota
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    22,28 zł
  • CARNILOVE Crunchy Snack Cat Duck 12x50 g z kaczką i malinami, chrupiący przysmak dla kotów
  • PIPER Karma sucha z kaczką dla psa 12 kg
    136,88 zł
    11.41 zł / kg 12 kg
  • WIEJSKA ZAGRODA Monobiałkowa Kaczka mokra karma dla psów 800 g
  • WIEJSKA ZAGRODA Monobiałkowa Kaczka mokra karma dla kotów 400 g
  • WIEJSKA ZAGRODA Monobiałkowa Kaczka mokra karma dla psów 400 g
  • RAFI Karma sucha dla psa z kaczką 10kg
    143,96 zł
    14.40 zł / kg 10 kg
  • CARNILOVE True Fresh Cat Duck Sterilised 6 kg kaczka, dla kotów po sterylizacji
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 224,67 zł Normalna cena 229,25 zł
    37.45 zł / kg 6 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 259,09 zł
  • MACED Psiakość Mini z kaczką 12,5 cm 500 g
    34,84 zł
    69.68 zł / kg 0.5 kg
  • CARNILOVE True Fresh Dog Duck Puppies 2x12 kg sucha karma ze świeżą kaczką dla szczeniąt
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    742,80 zł
  • CARNILOVE Active Dog Duck and Pheasant Adult 2x12 kg kaczka i bażant, dla dorosłych psów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    704,36 zł
  • CARNILOVE True Fresh Dog Duck Puppies 3x4 kg sucha karma ze świeżą kaczką dla szczeniąt
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    331,83 zł
  • CARNILOVE Active Dog Duck and Pheasant Adult 3x4 kg kaczka i bażant, dla dorosłych psów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    319,50 zł
  • MAU Mus Mix smaków  Kaczka, tuńczyk i sarna 12x85 g mokra karma dla kota
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    44,56 zł
  • SANABELLE Kaczka & Kurczak 195 g pasztet dla dorosłych kotów
  • DREAMIES ShakeUps Multivitamins 6x55g przysmak dla kota z kurczakiem, kaczką i kocimiętką
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    32,64 zł
  • CARNILOVE Active Cat Duck and Pheasant Sterilised 2x6 kg kaczka i bażant, dla kotów sterylizowanych
  • CARNILOVE Active Cat Duck and Pheasant Sterilised 3x2 kg kaczka i bażant, dla kotów sterylizowanych
  • GUSSTO Fresh Turkey and Duck 24x85 g świeży indyk i kaczka, mokra karma dla kotów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    124,56 zł
    61.06 zł / kg 2.04 kg
  • GUSSTO Fresh Turkey and Duck 12x400 g świeży indyk i kaczka, mokra karma dla kotów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    137,52 zł
    28.65 zł / kg 4.8 kg
  • GUSSTO Fresh Turkey and Duck 6x400 g świeży indyk i kaczka, mokra karma dla kotów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    70,92 zł
    29.55 zł / kg 2.4 kg
  • GUSSTO Fresh Turkey and Duck 12x200 g świeży indyk i kaczka, mokra karma dla kotów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    95,64 zł
    39.85 zł / kg 2.4 kg
  • GUSSTO Fresh Turkey and Duck 6x200 g świeży indyk i kaczka, mokra karma dla kotów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    47,82 zł
    39.85 zł / kg 1.2 kg

Artykuły 193-240 z 705

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...