Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Filtry

Tłuszcz (%)

Dla jakiego zwierzaka

Faza życia

Białko dominujące

Czy chodziło Ci o
trixie premium sucha
Podobne wyszukiwania
sucha karma dla psa
sucha karma dla kota
sucha karma kot
sucha karma dla psa
sucha karma kot dorosły
  • TRIXIE Premio Duck Bites z kaczką 6szt.
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    38,46 zł
  • TRIXIE PREMIO Tuna Rolls z tuńczykiem 6szt.
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    40,92 zł
  • TRIXIE Premio Duckinos z kaczką 80 g
    8,90 zł
    111.25 zł / kg 0.08 kg
  • TRIXIE PREMIO pasztet z łososia 110 g
    12,49 zł
    113.55 zł / kg 0.11 kg
  • TRIXIE PREMIO Tuna Rolls z tuńczykiem 50 g
    8,97 zł
    179.40 zł / kg 0.05 kg
  • TRIXIE Premio Filety z kurczaka 50g
    5,57 zł
    111.40 zł / kg 0.05 kg
  • TRIXIE Premio Duck Bites z kaczką 80g
    8,31 zł
    103.88 zł / kg 0.08 kg
  • TRIXIE PREMIO Przysmak w formie pasztetu z jagnięciny 110 g
  • TRIXIE PREMIO Przysmak w formie pasztetu z bekonem 110 g
  • TRIXIE PREMIO pasztet z wątróbki z konopiami dla psa 75 g
  • TRIXIE Snacki premio kurczak 100 g
    10,17 zł
    101.70 zł / kg 0.1 kg
  • TRIXIE Przekąski Premio Paseczki Z Tuńczykiem 50 g
  • TRIXIE Pasztet wołowy premio 110 g
    16,12 zł
    146.55 zł / kg 0.11 kg
  • TRIXIE Snacki Premio Sushi Rolls 100 g
    12,46 zł
    124.60 zł / kg 0.1 kg
  • TRIXIE Snacki premio Duck Coins z kaczki 80 g
    9,54 zł
    119.25 zł / kg 0.08 kg
  • TRIXIE Przysmak Premio Kółeczka Kurczak/Ryba 75g
    10,36 zł
    138.13 zł / kg 0.075 kg

Liczba artykułów: 16

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...