Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Filtry

Waga

Minimalna wartość
Maksymalna wartość

Dodatkowe korzyści

Marka

Wapń (%)

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Czy chodziło Ci o
kurczaka na pasty
kurczak na pasty
Podobne wyszukiwania
kurczak
kurczak zabawka
kurczak zabawki
patyki dla psow
kurczak liofilizowane
  • ACANA Adult Dog Recipe Chicken 4x2 kg kurczak, dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia
  • ROYAL CANIN Cat Sensitivity kurczak i ryż 85 g x 48 szt. karma mokra dla dorosłych kotów wykazujących niepożądane reakcje na pokarm
  • ROYAL CANIN Cat Sensitivity kurczak i ryż 85 g x 24 szt. karma mokra dla dorosłych kotów wykazujących niepożądane reakcje na pokarm
  • ACANA Adult Dog Recipe Chicken 22.8 kg (2 x 11.4 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    535,86 zł
    23.50 zł / kg 22.8 kg
  • ACANA Adult Dog Recipe Chicken 17 kg kurczak, dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia
    Cena promocyjna 317,21 zł Normalna cena 422,94 zł
    18.66 zł / kg 17 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 344,56 zł
  • ACANA Adult Dog Recipe Chicken 11,4 kg kurczak, dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia
    Cena promocyjna 273,10 zł Normalna cena 341,37 zł
    23.96 zł / kg 11.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 259,19 zł
  • KATTOVIT Feline Diet Recovery Kurczak 185 g
    7,17 zł
    38.76 zł / kg 0.185 kg
  • KATTOVIT Feline Diet Recovery Chicken kurczak 85 g
  • ACANA Adult Dog Recipe Chicken 2 kg kurczak, dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia
  • ROYAL CANIN Cat Sensitivity kurczak i ryż 85 g x 12 szt. karma mokra dla dorosłych kotów wykazujących niepożądane reakcje na pokarm
  • ACANA Heritage Adult Dog 2x17 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    837,42 zł
  • GUSSTO Vet Diabetic 200 g mokra karma karma dla kotów cierpiących na cukrzycę
  • ACANA Adult Dog Recipe Chicken 11.4 kg + 2kg karmy GRATIS! sucha karma dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    267,12 zł Normalna cena 341,37 zł
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 280,38 zł
  • FARMINA Vet Life Gastrointestinal Puppy dla szczeniąt na wrażliwy układ pokarmowy  2 kg
  • VERSELE-LAGA Lara Snack Pillows with Cheese Happy Vibes 60g przysmak na dobry nastrój z serem
  • ROYAL CANIN Cat Calm Feline 2 kg sucha karma dla dorosłych kotów, narażonych na sytuacje stresowe
  • HILL'S Science Plan Canine Adult Large Perfect Digestion Chicken and Brown Rice 14kg karma na zdrowe trawienie dla dużych psów
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 278,96 zł Normalna cena 309,96 zł
    19.93 zł / kg 14 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 321,43 zł
  • ACANA Adult Dog Recipe Chicken 17 kg + ACANA Adult Small Breed Dog 2 kg GRATIS! sucha karma dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    345,71 zł Normalna cena 422,94 zł
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 348,90 zł
  • TROVET Recovery Liquid CCL dla psa i kota 400 g
    41,53 zł
    103.83 zł / kg 0.4 kg
  • TROVET Recovery Liquid CCL dla psa i kota 190 g
    20,38 zł
    107.26 zł / kg 0.19 kg
  • FARMINA Vet Life Convalescence 85g
    8,38 zł
    98.59 zł / kg 0.085 kg
  • PURINA PRO PLAN Veterinary Diets Canine CC Cardiocare 3 kg dla psów wymagających wsparcia funkcji serca
  • FARMINA Vet Life UltraHypo Cat 2kg karma dla kota z alergią
  • FARMINA Vet life Gastrointestinal Cat 400g sucha karma dla kotów z problemami żołądkowymi
  • VET EXPERT Veterinary Diet Cat Recovery 100 g karma mokra dla kotów w okresie rekonwalescencji
  • FARMINA Vet life Gastrointestinal Cat 2 kg sucha karma dla kotów z problemami żołądkowymi
  • VET EXPERT Veterinary Diet Dog Recovery 400 g karma mokra dla psów w okresie rekonwalescencji
  • BRIT Veterinary Diet Grain Free Recovery Cat Fillets in Gravy Salmon 12x85g dla kotów w okresie rekonwalescencji

Liczba artykułów: 30

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...