Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Iams

Karmy Iams dla psów są karmami o wysokiej zawartości składników zwierzęcych. Oparte na badaniach i doświadczeniach receptury karm cieszą opiekunów i smakują psom. Bytowe karmy dla psów są zbilansowane i zoptymalizowane. W ofercie znajdują się karmy dla szczeniąt, psów dorosłych, seniorów, a także według aktywności psa: dla bardzo aktywnych lub tych psów co preferują kanapę zamiast długich biegów.

Jakie są karmy dla psów Iams?

Karmy suche dla psów mają odmienne wartości odżywcze w zależności od psów, dla których są dedykowane. Oferowane karmy dla szczeniąt posiadają lżejszą recepturę i mniejsze chrupki, aby małe psy spokojnie sobie z nimi radziły. Większa ilość białka pomaga w prawidłowym rozwoju szczeniaków. Dla psów dorosłych Iams przygotował karmy suche o różnych smakach, które psy uwielbiają. Poziom białek, tłuszczy i węglowodanów został wyrównany. Karmy dla seniorów mają mniejszą zawartość kalorii, aby wolniejszy metabolizm starszych psów nie został przeciążony. Zmniejsza to też problem tycia.

Wszystkie karmy dla psów składają się w główniej mierze z produktów zwierzęcych, zbóż i tłuszczy. Dodatkami są witaminy.

 

Czy wybrać karmy Iams?

Pies potrzebuje zbilansowanego pożywienia, aby odpowiednio odżywić organizm. Nie powinien dostawać resztek ze stołu, kości czy innych produktów ludzkich. Takie jedzenie nie jest odpowiednie dla tego gatunku i może powodować jedynie komplikacje zdrowotne i rewolucje żołądkowe. Pamiętajmy, że pies nie powie nam o gorszym samopoczuciu, to na odpowiedzialnych opiekunach spoczywa dobór dobrej karmy i obserwacja psa.

Karmy Iams są dostępne dla wszystkich właścicieli, a ich cena nie jest wygórowana.