Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

CRAVE

Crave logo

Pełnoporcjowe suche karmy CRAVE to receptury bogate w mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, które dostarczają im wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Tak jak diety ich dzikich przodków, bezzbożowe receptury karm CRAVE zawierają wysokiej jakości białko zwierzęce i mają smak, który psy i koty uwielbiają.

W swojej ofercie Crave posiada karmy suche dla psów, karmy suche dla kotów, a także karmy mokre - dla psów i dla kotów. Crave to również psie przysmaki!

Crave widzi zwierzęta takimi, jakie naprawdę są i wierzymy, że prawdziwa natura zwierząt powinna być uszanowana. Receptury CRAVE są stworzone z myślą, aby zaspokoić instynkty każdego gatunku z osobna!

Psy pragną smaku i wartości odżywczych, diety bogatej w białko zwierzęce i tłuszcz. Sucha i mokra karma Crave dostarczą Twojemu psu niezbędnych substancji odżywczych, zapewniając mu siłę, zdrowie i odpowiednią ilość energii do zabawy.

Potrzeby żywieniowe kotów domowych są bardzo zbliżone do potrzeb dzikich kotów. Receptury CRAVE mają optymalny poziom białka i tłuszczu, aby zapewnić Twojemu kotu witalność na długo i zdrowie każdego dnia.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 12
OD DO
Cena
Rodzaj