Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota dorosłego

Karma dla kota dorosłego

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • ORIJEN Guardian 8 Cat 1,8 kg dla kotów dorosłych wszystkich ras
  • RAFI Cat mokra karma dla kota z wołowiną 300 g
  • ORIJEN Guardian 8 Cat 340 g dla kotów dorosłych wszystkich ras
  • ROYAL CANIN Light Weight Care 1,5 kg karma sucha dla kotów dorosłych, utrzymanie prawidłowej masy ciała
  • BRIT Veterinary Diets Cat Renal 2 kg
    70,72 zł
    35.36 zł / kg 2 kg
  • ACANA Indoor Entrée Cat 1,8 kg z kurczakiem i indykiem, dla niewychodzących kotów
  • BRIT Veterinary Diet Renal Tuna&Salmon&Pea dla kota na nerki 200 g
  • FARMINA N&D Pumpkin Duck & Cantaloupe Melon Cat 1.5 kg karma dla kota z kaczką
  • ACANA Highest Protein Grasslands Cat 1,8 kg z kurczakiem, kaczką, indykiem i przepiórką, dla wszystkich kotów
  • BUTCHER'S Classic Delicious Dinners z łososiem i krewetkami mus 85 g
    Cena promocyjna 2,97 zł Normalna cena 3,49 zł
    34.94 zł / kg 0.085 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2,79 zł
  • BRIT Premium Cat Adult wołowina i groszek saszetka 100g
  • KITEKAT sucha karma dla kotów z kurczakiem i warzywami 300g
  • ROYAL CANIN Veterinary Cat Hypoallergenic 0,4 kg sucha karma dla dorosłych kotów wykazujących niepożądane reakcje na pokarm
  • LEONARDO Finest Selection Ryba i krewetki 85 g rybne menu
  • FARMINA N&D Cat Quinoa Digestion Lamb & Fennel 1.5 kg karma dla kota z problemami trawiennymi
  • FARMINA N&D Pumpkin Cat Neutered Adult lamb & blueberry 1.5 kg karma dla dorosłych kastrowanych kotów z jagnięciną
  • FARMINA Vet Life Cat Renal 5 kg karma dla kotów z problemami z nerkami
  • ANIMONDA Carny Adult Wołowina indyk i królik 400 g
  • FARMINA N&D Pumpkin Cat duck & cantaloupe melon 5 kg karma dla kotów z kaczką
  • FARMINA Vet Life Cat Hepatic 2 kg
    120,96 zł
    60.48 zł / kg 2 kg
  • FARMINA Vet Life Cat Gastrointestinal 5 kg karma dla kotów z chorobami układu pokarmowego
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 206,34 zł Normalna cena 229,27 zł
    41.27 zł / kg 5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 216,29 zł
  • DOLINA NOTECI Premium Danie z tuńczyka dla kotów dorosłych 85 g
  • FARMINA Vet Life Cat Management struvite 5 kg
    229,27 zł
    45.85 zł / kg 5 kg
  • FARMINA N&D Ancestral Grain Cat Neutered Chicken & Pomegranate 1,5 kg kurczak i granat, karma dla kotów po kastracji
  • FARMINA N&D Ocean Cat adult herring, pumpkin & orange 5 kg karma dla kota ze śledziem
  • GOURMET Gold Mus z tuńczykiem dla kota 85 g
    4,18 zł
    49.18 zł / kg 0.085 kg
  • ACANA Bountiful Catch Cat 1,8 kg z łososiem, śledziem i morszczukiem, dla kotów
  • APPLAWS Cat Adult Chicken Breast with Cheese in Broth pierś z kurczaka z serem w bulionie 70 g
  • APPLAWS Cat Adult Tuna with Prawn in Broth tuńczyk i krewetki w bulionie 156 g
  • DOLINA NOTECI Premium Danie z królika dla kotów dorosłych 85 g
  • FARMINA Vet life Gastrointestinal Cat 400g sucha karma dla kotów z problemami żołądkowymi
  • FARMINA N&D Cat Prime lamb & blueberry 70 g karma dla kota z jagnięciną
  • FARMINA Vet Life Cat Obesity 5 kg karma dla kotów z nadwagą
  • BRIT Veterinary Diets Cat Diabetes 5 kg
    129,90 zł
    25.98 zł / kg 5 kg
  • FARMINA N&D Low Grain Chicken & Pomegranate Adult Cat 5 kg kurczak i granat, sucha karma dla kota
  • FARMINA N&D Pumpkin Venison & Apple Adult 1,5 kg sucha karma dla kota z jeleniem
  • ANIMONDA Carny karma dla kota Koktajl Mięsny 400 g
  • FARMINA N&D Cat Quinoa Adult skin & coat herring coconut 1,5 kg śledź i kokos, karma dla kotów na poprawę stanu sierści
  • FARMINA N&D Cat Quinoa Digestion lamb & fennel 5 kg karma dla kota z problemami trawiennymi
  • ANIMONDA Carny Adult Wołowina 400 g
    11,89 zł
    29.73 zł / kg 0.4 kg
  • FARMINA N&D Cat Quinoa Adult skin & coat quail, coconut 1,5 kg przepiórka,  karma dla kotów na poprawę stanu sierści
  • HILL'S Prescription Diet Feline Digestive Care i/d 8 kg karma dla kotów z chorobami układu pokarmowego
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 267,50 zł Normalna cena 272,96 zł
    33.44 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 287,96 zł
  • KATTOVIT Feline Diet Gastro 1,25 kg
    41,96 zł
    33.57 zł / kg 1.25 kg
  • BUTCHER'S Classic Delicious Dinners z kurczakiem i indykiem mus 85 g
    Cena promocyjna 3,80 zł Normalna cena 4,47 zł
    44.71 zł / kg 0.085 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3,19 zł
  • FARMINA N&D Pumpkin Cat quail & pomegranate 5 kg przepiórka i granat, karma dla kotów
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 214,94 zł Normalna cena 226,25 zł
    42.99 zł / kg 5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 213,44 zł
  • FARMINA N&D Quinoa Cat Skin&Coat quail 5 kg z przepiórką, karma na problemy skórne dla kotów
    Cena promocyjna 239,77 zł Normalna cena 282,08 zł
    47.95 zł / kg 5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 224,30 zł
  • APPLAWS Cat Adult Mousse Chicken mus z kurczakiem 70g
  • KATTOVIT Feline Diet Urinary Tuna 1,25 kg
    36,03 zł
    28.82 zł / kg 1.25 kg

Artykuły 337-385 z 1214

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...