Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota dorosłego

Karma dla kota dorosłego

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • FARMINA N&D Ocean cat adult codfish, spelt, oats and orange 1,5 kg karma dla kota z dorszem
  • KATTOVIT Feline Diet Gastro Indyk z ryżem 85 g
    4,20 zł
    49.41 zł / kg 0.085 kg
  • KATTOVIT Feline Diet Niere/Renal 400 g
    17,89 zł
    44.73 zł / kg 0.4 kg
  • BRIT Premium Adult sterilised kurczak dla kastrowanych kotów saszetka 24 x 100 g
  • JOSERA Filet Kurczak z kaczką 70 g
    6,98 zł
    82.12 zł / kg 0.085 kg
  • APPLAWS Cat Adult Mackerel with Sardine in Broth makrela i sardynka w bulionie 156 g
  • VET EXPERT Raw Paleo Sterilised Chicken&Tuna&Salmon dla kotów kastrowanych 2 kg
  • BRIT Veterinary Diets Cat Renal 5 kg
    153,76 zł
    30.75 zł / kg 5 kg
  • ANIMONDA Carny Wołowina i Kurczak 400 g
    12,01 zł
    30.03 zł / kg 0.4 kg
  • BRIT Veterinary Diets Cat Diabetes 2 kg
    50,42 zł
    25.21 zł / kg 2 kg
  • KATTOVIT Feline Diet Urinary łosoś 85 g
    9,55 zł
    112.35 zł / kg 0.085 kg
  • KATTOVIT Feline Diet Niere/Renal indyk 85 g
    3,50 zł
    41.18 zł / kg 0.085 kg
  • WHISKAS Adult saszetka 80x85g Klasyczne Posiłki mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w sosie kawałki z wołowiną, kurczakiem, jagnięciną, drobiem
  • APPLAWS Cat Adult Chicken Breast with Pumpkin in Broth pierś z kurczaka i dynia w bulionie 156 g
  • KATTOVIT Feline Diet Gastro Turkey indyk 85 g
    3,75 zł
    44.12 zł / kg 0.085 kg
  • BRIT Veterinary Diets Cat Renal 400 g
    21,81 zł
    54.52 zł / kg 0.4 kg
  • ORIJEN Tundra Cat 340 g dla kotów każdej rasy i w każdym wieku
  • ORIJEN 6 Fish Cat 340 g dla kotów każdej rasy i w każdym wieku
  • KATTOVIT Feline Diet Urinary Kurczak 185 g
    5,86 zł
    31.68 zł / kg 0.185 kg
  • BRIT Veterinary Diet Diabetes Lamb&Pea na cukrzycę dla kota 200 g
  • WHISKAS Adult saszetka 80x85g Drobiowa Uczta mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w galaretce kawałki z kurczakiem, kaczką, drobiem, indykiem
  • VET EXPERT Raw Paleo Sterilised Chicken&Tuna&Salmon dla kotów kastrowanych 6 kg
    Więcej za mniej
  • KATTOVIT Feline Diet Niere/Renal Kurczak 185 g
    6,93 zł
    37.46 zł / kg 0.185 kg
  • KATTOVIT Feline Diet Recovery Kurczak 185 g
    7,17 zł
    38.76 zł / kg 0.185 kg
  • BRIT Veterinary Diets Cat Gastrointestinal Low Fat 5 kg na zaburzenia ze strony układu pokarmowego kota
  • BUTCHER'S Delicious Dinners Delicate Digestion 800 g z kurczakiem, dla kotów kotów z wrażliwym żołądkiem
    Cena promocyjna 19,54 zł Normalna cena 22,99 zł
    24.42 zł / kg 0.8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 18,39 zł
  • SHEBA Delicacy Fine Flakes Drobiowe Smaki saszetki 4x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w galaretce kawałki z: kaczką, kurczakiem, drobiem, indykiem
  • KITEKAT sucha karma dla kotów z wołowiną i warzywami 300g
  • BRIT Veterinary Diets Cat Hypoallergenic 400 g
    19,68 zł
    49.20 zł / kg 0.4 kg
  • ROYAL CANIN Light Weight Care w galaretce 85 g x 12
    112,18 zł
    1,319.76 zł / kg 0.085 kg
  • FARMINA Vet Life Natural Diet Cat Hepatic 400g
    29,95 zł
    74.88 zł / kg 0.4 kg
  • FARMINA VET Life natural diet cat struvite 85 g
    8,38 zł
    98.59 zł / kg 0.085 kg
  • JOSERA Cat Kurczak mokra karma dla kotów puszka 200g
  • JOSERA Cat Wołowina mokra karma dla kotów puszka 200g
  • JOSERA Pate Kaczka i kurczak z pietruszką 85 g
    4,33 zł
    50.94 zł / kg 0.085 kg
  • ANIMONDA Carny Kot Wołowina/Dorsz z Korzeniem Pietruszki 200 g
  • KATTOVIT Feline Diet Sensitive 4 kg
    103,96 zł
    25.99 zł / kg 4 kg
  • KATTOVIT Feline Diet Niere/Renal Chicken kurczak 85 g
  • BRIT Care Cat Grain-Free Large Cats 0.4 kg
    13,07 zł
    32.68 zł / kg 0.4 kg
  • LEONARDO Adult Lamb & Rice  karma z jagnięciną dla dorosłych kotów 15 kg
  • ARION Original Urinary 34/13 7,5 kg
    155,21 zł
    20.69 zł / kg 7.5 kg
  • JOSERA Pate Indyk z cukinią 85 g
    4,99 zł
    58.71 zł / kg 0.085 kg
  • HAPPY CAT Minkas Sterilised Drób 10 kg
    144,70 zł
    14.47 zł / kg 10 kg
  • LEONARDO Adult Duck & Rice karma dla kotów z kaczką i ryżem 15 kg
  • ANIMONDA Carny Koktajl Mięsny 200 g
    6,81 zł
    34.05 zł / kg 0.2 kg
  • ARION Original Sterilized Salmon 33/12 7,5 kg
    łosoś
    153,73 zł
    20.50 zł / kg 7.5 kg
  • SCHESIR Tuńczyk z dynią w bulionie dla kotów 70 g
  • FARMINA N&D Prime Boar & Apple adult cat 300g bezzbożowa karma dla kota dzik z jabłkiem

Artykuły 433-481 z 1213

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...