Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota dorosłego

Karma dla kota dorosłego

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • BUTCHER'S Delicious Dinners Sterile 800 g z drobiem, dla kotów po zabiegu sterylizacji lub kastracji
    Cena promocyjna 19,54 zł Normalna cena 22,99 zł
    24.42 zł / kg 0.8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 18,39 zł
  • KATTOVIT Feline Diet Urinary Veal cielęcina 85 g
    11,29 zł
    132.82 zł / kg 0.085 kg
  • LEONARDO Adult Duck & Rice karma dla kotów z kaczką i ryżem 7,5 kg
  • BRIT CARE Grain-Free Sterilized Immunity 7 kg z wieprzowiną dla kotów kastrowanych
  • FARMINA Vet Life Cat Cardiac 10 kg
    358,82 zł
    35.88 zł / kg 10 kg
  • JOSERA Zupa Kurczak z marchewką i szpinakiem 70 g
  • WHISKAS Adult 7 kg sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z pysznym tuńczykiem
  • PERFECT FIT Adult saszetka 4x85g mokra karma dla kota w sosie z kurczakiem i groszkiem, z wołowiną i marchewką
  • ROYAL CANIN Cat sensitivity control 1.5 kg sucha karma dla dorosłych kotów wykazujących niepożądane reakcje na pokarm
  • FARMINA VET Life natural diet cat renal 85 g
    8,38 zł
    98.59 zł / kg 0.085 kg
  • SCHESIR Łosoś w bulionie dla kotów 85 g
    10,17 zł
    119.65 zł / kg 0.085 kg
  • ANIMONDA Carny Adult Wołowina Indyk i Krewetki 200g
  • KATTOVIT Feline Diet Diabetes Chicken kurczak 85 g
  • DOLINA NOTECI Premium Danie z kaczki dla kotów sterylizowanych 85 g
  • BRIT Veterinary Diet Struvite Turkey&Pea dla kota na schorzenia dróg moczowych 200 g
  • FITMIN Cat Purity Delicious 10 kg
    228,43 zł
    22.84 zł / kg 10 kg
  • ANIMONDA Vom Feinsten Pate indyk w sosie pomidorowym 100 g
  • FARMINA N&D Prime lamb & blueberry adult cat 300g jagnięcina i jagoda, bezbożowa karma dla kota
  • KATTOVIT Feline Diet Sensitive 1,25 kg
    42,96 zł
    34.37 zł / kg 1.25 kg
  • HILL'S Feline c/d 156 g dla kotów z problemami z układem moczowym
  • KATTOVIT Feline Diet Recovery Chicken kurczak 85 g
  • ANIMONDA Carny karma dla kota wołowina i jagnięcina 200 g
  • ARION Original Derma Skin & Coat 32/19 7,5 kg
    151,51 zł
    20.20 zł / kg 7.5 kg
  • SCHESIR Tuńczyk z kurczakiem w bulionie dla kotów 70 g
  • IAMS Naturally Senior Cat Land & Sea Collection mix smaków dla starszych kotów 12x85g
  • JOSERA Multipack Pate 6x85 g mix smaków pasztetu dla kotów
  • BRIT Veterinary Diets Cat Gastrointestinal 400 g śledź i żółty groszek karma dla kotów z problemami przewodu pokarmowego
  • APPLAWS Chicken Selection Multipack 12 x 70 g mokra karma dla kota mix smaków z kurczakiem
  • ARION Original Sensible 32/19 7,5 kg
    144,04 zł
    19.21 zł / kg 7.5 kg
  • SHEBA Selection Soczyste Smaki saszetki 4x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w sosie kawałki z kurczakiem i wołowiną, kurczakiem, jagnięciną, kaczką i indykiem
  • KATTOVIT Feline Diet Urinary Tuna tuńczyk 85 g
    3,80 zł
    44.71 zł / kg 0.085 kg
  • ANIMONDA Carny karma dla kota Wołowina 200 g
    6,70 zł
    33.50 zł / kg 0.2 kg
  • VET EXPERT RAW PALEO Sterilised turkey 100 g mokra karma dla kastrowanych kotów z indykiem
  • ARION Original Fit 32/19 7,5 kg
    124,24 zł
    16.57 zł / kg 7.5 kg
  • KATTOVIT Feline Diet Urinary Chicken 400 g
    17,93 zł
    44.82 zł / kg 0.4 kg
  • GOURMET Gold Mix z wołowiną i kurczakiem dla kota 85 g
  • VET EXPERT RAW PALEO Sterilised game 100 g mokra karma dla kastrowanych kotów dziczyzna
  • BUTCHER'S Classic Delicious Dinners z tuńczykiem i rybą morską mus 85 g
    Cena promocyjna 2,97 zł Normalna cena 3,49 zł
    34.94 zł / kg 0.085 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3,49 zł
  • ANIMONDA Carny Wołowina, Indyk i Królik 200 g
  • GOURMET Gold Savoury Cake z kurczakiem i marchewką 85 g
  • LEONARDO Quality Selection bogata w wątróbkę 200 g
  • KATTOVIT Feline Diet Niere/Renal Indyk 185 g
    5,86 zł
    31.68 zł / kg 0.185 kg
  • FARMINA N&D Cat prime boar & apple 70 g dzik i jabłko, bezzbożowa karma dla kotów
  • ROYAL CANIN Persian Adult 12x85 g karma mokra  pasztet, dla kotów dorosłych rasy perskiej
  • VET EXPERT RAW PALEO Adult game 100 g mokra karma dziczyzna
  • KATTOVIT Feline Diet Gastro Duck kaczka 85 g
    3,75 zł
    44.12 zł / kg 0.085 kg
  • VET EXPERT RAW PALEO Sterilised beef 100 g mokra karma dla kastrowanych kotów wołowina
  • WHISKAS Adult saszetka 4 x 85 g Kolekcja Wiejskich Smaków mokra karma dla kota w sosie kawałki z jagnięciną, kurczakiem i marchewką, wołowiną i drobiem

Artykuły 481-529 z 1213

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...