Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota dorosłego

Karma dla kota dorosłego

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • ROYAL CANIN Cat Gastro Intestinal Hairball 2 kg karma dla kotów dorosłych na zakłaczanie
  • ROYAL CANIN Urinary Care 12x85 g w sosie karma mokra w sosie dla kotów dorosłych, ochrona dolnych dróg moczowych
  • ORIJEN 6 Fish Cat 1,8 kg dla kotów każdej rasy i w każdym wieku
  • ACANA Highest Protein Pacifica Cat 4,5 kg z rybami słonowodnymi, dla wszystkich kotów
    Cena promocyjna 177,41 zł Normalna cena 208,72 zł
    39.42 zł / kg 4.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 219,96 zł
  • FARMINA N&D Cat quinoa Urinary duck 5 kg karma dla kota z wrażliwym układem moczowym
  • IAMS for Vitality karma dla dorosłych kotów z jagnięciną 10 kg
  • LEONARDO Finest Selection Bażant z żurawiną 85 g
  • BRIT Care Grain-free Insect&herring sensitive 7 kg karma z insektami dla kota
  • BRIT Zestaw saszetek Cat Adult Meat Plate 4x100g
  • BRIT Veterinary Diets Cat Gastrointestinal 5 kg sucha karma dla kotów z problemami układu pokarmowego
  • ANIMONDA Vom Feinsten Adult z drobiem i cielęciną 100 g
  • JOSERA SensiCat 400 g dla wrażliwych kotów
    14,31 zł
    35.78 zł / kg 0.4 kg
  • ORIJEN Regional Red Cat 1,8 kg dla kotów każdej rasy i w każdym wieku
  • PIPER Sterilised Tuńczyk saszetka 100 g mokra karma dla kotów po sterylizacji
  • LEONARDO Finest Selection Jagnięcina z żurawiną 85 g
  • GUSSTO Fresh Lamb 85 g świeża jagnięcina, monoproteinowa mokra karma dla kotów
  • LEONARDO Finest Selection Kaczka z serem 85 g
    5,44 zł
    64.00 zł / kg 0.085 kg
  • GOURMET Gold kawałki w sosie z kurczakiem i wątróbką dla kota 85 g
  • LEONARDO Finest Selection Mięsne menu 85 g
    5,44 zł
    64.00 zł / kg 0.085 kg
  • KATTOVIT Feline Diet Gastro 4 kg
    114,99 zł
    28.75 zł / kg 4 kg
  • GOURMET Gold łosoś i kurczak w sosie dla kota 85 g
  • LEONARDO Finest Selection Wołowina 85 g
    5,44 zł
    64.00 zł / kg 0.085 kg
  • ORIJEN Tundra Cat 1,8 kg dla kotów każdej rasy i w każdym wieku
  • LEONARDO Finest Selection Pstrąg i kocimiętka 85 g
  • JOSERA Cat Leger 400 g dla kotów mało aktywnych i po kastracji
  • APPLAWS Cat Adult Mackerel with Sardine in Broth makrela i sardynka w bulionie 70 g
  • JOSERA Cat Marinesse 400 g karma hipoalergiczna dla kotów
  • WHISKAS Adult 400 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z wołowiną w sosie
  • APPLAWS Cat Adult Tuna with Prawn in Broth tuńczyk i krewetki w bulionie 70g
  • JOSERA Pate Gulasz z kurczakiem i wołowiną 85 g
    13,99 zł
    164.59 zł / kg 0.085 kg
  • BRIT Care Cat Grain-Free Sensitive 0.4 kg
    12,77 zł
    31.92 zł / kg 0.4 kg
  • FARMINA Vet Life Struvite Cat 2 kg dla kota z problemami z układem moczowym
  • GOURMET Gold pasztet z królika dla kota 85 g
    4,18 zł
    49.18 zł / kg 0.085 kg
  • FARMINA Vet life Gastrointestinal Cat 2 kg sucha karma dla kotów z problemami żołądkowymi
  • FARMINA N&D Ancestral Grain Neutered chicken & pomegranate 5 kg karma z kurczakiem dla kotów po kastracji
  • ACANA Bountiful Catch Cat 4,5 kg z łososiem, śledziem i morszczukiem, dla kotów
  • FARMINA N&D Ocean Cat Adult herring and orange 5 kg karma dla kota ze śledziem
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 191,85 zł Normalna cena 213,17 zł
    38.37 zł / kg 5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 199,22 zł
  • IAMS for Vitality dla starszych kotów ze świeżym kurczakiem 10 kg
  • GOURMET Gold Casserole z kaczką i indykiem w sosie dla kota 85 g
  • ROYAL CANIN Hair&Skin w galaretce karma mokra dla kotów dorosłych, zdrowa skóra, piękna sierść 12 x 85 g
  • FARMINA N&D Prime Boar & Apple adult cat 5 kg karma dla kota dzik z jabłkiem
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 202,08 zł Normalna cena 237,74 zł
    40.42 zł / kg 5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 237,74 zł
  • FARMINA N&D Pumpkin Cat Neutered quail & pomegranate 5 kg przepiórka i granat, karma dla kotów kastratów
    Cena promocyjna 181,20 zł Normalna cena 226,50 zł
    36.24 zł / kg 5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 214,96 zł
  • ROYAL CANIN Indoor Sterilised w galarecie 12 x 85 g
  • BRIT Care Cat Grain-Free Indoor Anti-Stress 400 g
  • FARMINA Vet Life Cat UltraHypo 5 kg karma dla kotów z problemami z układem pokarmowym
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 228,02 zł Normalna cena 253,36 zł
    45.60 zł / kg 5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 239,02 zł
  • GOURMET Gold Casserole z wołowiną i kurczakiem w sosie 85 g
  • ROYAL CANIN Cat Skin & Coat  12 x 85 g mokra karma dla dorosłych kotów o wrażliwej skórze
  • ROYAL CANIN Hairball Care 85 g x 12
    75,09 zł
    73.62 zł / kg 1.02 kg

Artykuły 241-289 z 1215

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...