Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota dorosłego

Karma dla kota dorosłego

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • BRIT PREMIUM Pouch Sterile Plate 12x100g dla kotów sterylizowanych
  • BRIT Care Cat Grain-Free Indoor Anti-Stress 7 kg
  • ROYAL CANIN Cat Skin Hairball 400 g sucha karma dla dorosłych kotów powyżej 12 miesiąca życia, narażonych na powstawanie kul włosowych i/lub z wrażliwą skórą
  • PERFECT FIT Adult 1+ Bogata w wołowinę 7 kg sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów
  • BRIT Veterinary Diets Cat Hypoallergenic 2 kg
  • BRIT Care Cat Grain-Free Sterlized Weight Control 0,4 kg
  • ROYAL CANIN Renal Feline 2 kg sucha karma dla kotów do stosowania w przypadku przewlekłej lub ostrej niewydolności nerek
  • BRIT Care Cat Grain-Free Sensitive 7 kg
    145,38 zł
    20.77 zł / kg 7 kg
  • ROYAL CANIN Indoor Apetite Control 400 g karma sucha dla kotów dorosłych, przebywających wyłącznie w domu, domagających się jedzenia
  • GUSSTO Fresh Salmon 85 g świeży łosoś, monoproteinowa mokra karma dla kotów
  • RAFI Cat mokra karma dla kota z łososiem 300 g
  • WHISKAS Adult puszka 400 g - mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów, kawałki z tuńczykiem w galaretce
  • JOSERA JosiCat Crunchy Chicken 10kg z drobiem dla dorosłych kotów
  • ROYAL CANIN Bengal Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy bengal 2 kg
  • WHISKAS Adult 400 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z kurczakiem w sosie
  • GUSSTO Fresh Calf and Rabbit 85 g świeża cielęcina i królik, mokra karma dla kotów
  • BRIT Veterinary Diets Cat Hypoallergenic 5 kg
    139,94 zł
    27.99 zł / kg 5 kg
  • ACANA Indoor Entrée Cat 4,5 kg z kurczakiem i indykiem, dla niewychodzących kotów
  • SHEBA Selection Select Slices Drobiowe Smaki saszetki 120x85 g w sosie kawałki z: kaczką, kurczakiem, drobiem, kaczką i indykiem  dla dorosłych kotów
  • LEONARDO Finest Selection Kurczak 85 g
    5,44 zł
    64.00 zł / kg 0.085 kg
  • IAMS for Vitality dla kotów z problemem kul włosowych ze świeżym kurczakiem 10 kg
  • GUSSTO Fresh Turkey and Duck 85 g świeży indyk i kaczka, mokra karma dla kotów
  • TASTE OF THE WILD Canyon River 6,6 kg z pstrągiem i wędzonym łososiem
  • WHISKAS Adult puszka 400 g - mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów, kawałki z kaczką w galaretce
  • JOSERA Cat Leger 2 kg dla kotów mało aktywnych i po kastracji
  • BRIT Veterinary Diets Cat Struvite 5 kg
    119,74 zł
    23.95 zł / kg 5 kg
  • ORIJEN Original Cat 1,8 kg dla kotów każdej rasy i w każdym wieku
  • WHISKAS Adult 40x85g Smaki Rybne i Tradycyjne mokra karma dla kota w galaretce (z kurczakiem, z łososiem, z wołowiną, z tuńczykiem)
  • ORIJEN Tundra Cat 5,4 kg dla kotów każdej rasy i w każdym wieku
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 333,45 zł Normalna cena 351,00 zł
    61.75 zł / kg 5.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 315,89 zł
  • LEONARDO Finest Selection Cielęcina z warzywami 85 g
  • BRIT Care Cat Grain-Free Adult Activity Support 2 kg
  • JOSERA Cat Catelux 400 g karma przeciwdziałająca tworzeniu kul włosowych
  • KATTOVIT Feline Diet Urinary Chicken kurczak 4 kg
  • LEONARDO Finest Selection Dziczyzna z jagodami 85 g
  • IAMS for Vitality dla dorosłych kotów z rybami oceanicznymi 10 kg
  • BRIT Care Cat Grain-Free Haircare 7 kg
    138,88 zł
    19.84 zł / kg 7 kg
  • PERFECT FIT Sensitive 1+ Bogata w indyka 7 kg sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych wrażliwych kotów
  • LEONARDO Finest Selection Indyk 85 g
    5,44 zł
    64.00 zł / kg 0.085 kg
  • APPLAWS Cat Adult Ocean Fish in Broth ryba oceaniczna w bulionie 70 g
  • IAMS for Vitality dla dorosłych kotów ze świeżym kurczakiem 10 kg
  • ANIMONDA Carny ocean biały tuńczyk i krewetki 80g
  • ORIJEN Guardian 8 Cat 4,5 kg dla kotów dorosłych wszystkich ras
    Więcej za mniej
  • TASTE OF THE WILD Lowland Creek 6,6 kg z pieczoną przepiórką i pieczoną kaczką
  • LEONARDO Finest Selection bezzbożowa karma dla kota z drobiem i jajkami 85 g
  • PERFECT FIT Sterile 1+ Bogata w kurczaka 7 kg sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych sterylizowanych kotów
  • ACANA Highest Protein Grasslands Cat 4,5 kg z kurczakiem, kaczką, indykiem i przepiórką, dla wszystkich kotów
    Cena promocyjna 204,62 zł Normalna cena 255,78 zł
    45.47 zł / kg 4.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 249,41 zł
  • BRIT Veterinary Diets Cat Struvite 2 kg
    56,11 zł
    28.06 zł / kg 2 kg
  • GUSSTO Fresh Salmon 190 g świeży łosoś, monoproteinowa mokra karma dla kotów

Artykuły 193-241 z 1218

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...