Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GARDENA Akumulatorowa pompa zanurzeniowa do czystej wody 2000/2 18V P4A z akumulatorem

Marka: 

GARDENA

63912
620.00 
wysyłamy w 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 155 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Mocna i wszechstronna akumulatorowa pompa do pracy w ogrodzie oraz poza nim.

Idealnie sprawdza się w miejscach, gdzie nie masz dostępu do elektryczności. Dzięki pompie zanurzeniowej do czystej wody przepompujesz wodę z jednego miejsca do drugiego w dowolnym położeniu: w ogrodzie, na łódce - gdziekolwiek zechcesz.

Dzięki trzem poziomom mocy i wysokości podnoszenia do 20 metrów pompe cechuje duża wszechstronność.

Przy maksymalnym ciśnieniu 2 bary, pompa może przetłoczyć 2 000 l/h. Przy jednym ładowaniu akumulatora możliwe jest przepompowanie do 1100 litrów wody. Maksymalny czas pracy pompy wynosi od 18 do 65 min, w zależności od trybu pracy. Do pompy podłączać można węże o średnicy 19 milimetrów (3/4”) i 25 milimetrów (1”).

Urządzenie sprawdza się również w przypadku mniejszych ilości wody, np. podczas wymiany wody w ogrodowym brodziku. Po zdjęciu stopki, pompa może wypompować niemal całą wodę – do poziomu zaledwie 5 milimetrów.

Pompa wyposażona została w minutnik, dzięki któremu użytkownik może ustawić czas pracy pompy na 5, 10 lub 15 min, a po upływie ustalonego czasu pompa automatycznie się wyłączy. Funkcja AutoStop zabezpiecza pompę przed pracą „na sucho”.

Pompa zawiera filtr wbudowany w stopkę, który wyłapuje zabrudzenia. Pompa pracuje bezpiecznie i niezawodnie, dzięki tym zabezpieczeniom.

Zestaw zawiera pompę zanurzeniową do czystej wody 2000/2 18V P4A, ładowarkę oraz akumulator 18V POWER FOR ALL. Akumulator jest kompatybilny z wieloma innymi urządzeniami używanymi w domu i ogrodzie – jeden akumulator wystarczy do obsługi wielu produktów.


Specyfikacje:

Maks. wydajność 2000 l/h
Maks. ciśnienie 2.0 bar
Maks. głębokość zanurzenia 1.8 m
Maks. wysokość podnoszenia 20 m
Maks. temperatura medium 35 °C
Długość kabla 2 m

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Nawadnianie

Parametry

Marka:
GARDENA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.