Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

ESPREE

SKLEP ESPREE

Ta amerykańska marka jest jedną z największych produkującą środki pielęgnacyjne dla psów i kotów.
Należy do DOG-MAT, obecnej na rynku od 1990 roku. Jako pierwsi wprowadzili oni do Polski kosmetyki dla zwierząt domowych. ESPREE w Polsce jest dostępna od 2006 roku.

ESPREE stawia na naturalność - producent deklaruje, że ponad 95% składników użytych do produkcji wyrobów jest organiczna hipoalergiczna a większość z nich jest również dopuszczona w preparatach dla ludzi.

Oferta Espree

W swojej ofercie posiada ponad 70 różnych rodzai produktów, m.in.: szampony (lecznicze, pielęgnacyjne, w piance, suche, do aromaterapii), odżywki, preparaty do higieny uszu i oczu, perfumy, preparaty przeciwpasożytnicze oraz profesjonalne preparaty do pielęgnacji wystawowej.
Gama produktów została tak rozbudowana, aby jak najlepiej dopasowała się do wymogów czworonogów. W asortymencie dostępne są więc środki dla ras długowłosych, krótkowłosych, szorstkowłosych oraz takie na zwiększenie objętości, wzmocnienie czy nabłyszczenie.Kosmetyki ESPREE zdobyły dużą popularność wśród amerykańskich hodowców i opiekunów zwierząt. Marka szturmem podbija teraz polski rynek.

 

Kosmetyki ESPREE nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Pokaż filtry

Brak produktów w tej sekcji