Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GARDENA Premium zraszacz bijakowy na statywie

Marka: 

GARDENA

58782
381.96 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 95 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie
Zraszacz bijakowy na statywie do nawadniania wyższych roślin.

Wytrzymały zraszacz bijakowy na statywie ze składanym trójnożnym statywem. Urządzenie umożliwia skuteczne nawadnianie wysokich roślin.

Po rozstawieniu produkt ma ok. 100 cm wysokości. Gwint przyłączeniowy, do którego przykręcana jest głowica zraszacza, ma średnicę 21 mm (G 1/2).

Głowica zraszacza jest niezwyke stabilna, dzięki zastosowaniu solidnej konstrukcji wykonanej z metalu i wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Specjalne pierścienie regulacyjne umożliwiają łatwe ustawienie nawadnianego sektora od 25° do 360°. Wybrany sektor można w każdej chwili łatwo zidentyfikować na podstawie ustawienia pierścieni regulacyjnych.

Dysza mosiężna gwarantuje precyzyjne rozprowadzanie wody, a duże pokrętło umożliwia wygodne ustawianie zasięgu wyrzutu. Zasięg można ustawić w zakresie od 5 do 12,5 m. Powierzchnia zraszania od 75 m² do 490 m².


Specyfikacje
Zraszana powierzchnia Min 75 m²
Maks. zraszana powierzchnia 490 m²
Zasięg 5 m - 12,5 m
Gwarancja 5 lat gwarancji
Sektor nawadniania 25° - 360°
Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Nawadnianie

Parametry

Marka:
GARDENA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.