Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota dorosłego

Karma dla kota dorosłego

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • FITMIN Cat For Life Castrate Chicken 8 kg dla kastrowanego kota z kurczakiem
  • PAN MIĘSKO Wołowina z jeleniem dla kota chrupki M 10kg
  • SHEBA Sauce Collection Soczyste Smaki saszetka 85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów kawałki z wołowiną w sosie
  • BRIT Care Fillets in gravy savory salmon 24 x 85 g filety łososia w sosie
  • KITEKAT Łosoś w sosie 85 g dla dorosłych kotów
  • PERFECT FIT Sensitive 1+ 750 g sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów bogata w indyka
  • VERSELE-LAGA Opti Life Cat Sterlised/Light Chicken 2.5 kg dla kotów sterylizowanych
  • HILL'S Prescription Diet k/d + Mobility z kurczakiem 12 x 85 g w saszetkach
  • SCHMUSY RAGOUT z indykiem w galaretce 100 g
    2,21 zł
    22.10 zł / kg 0.1 kg
  • INABA CIAO Stew Potrawka z kurczaka i tuńczyka dla kotów 40 g
  • SHEBA Sauce Collection Wybór Smaków tacki 8x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w sosie kawałki z łososiem, tuńczykiem, kurczakiem, kaczką
  • MIAMOR Feine Filets Naturell Chicken&Ham 80g kurczak i szynka w sosie własnym
  • JOSERA JosiCat Tasty Beef 650g sucha karma dla kotów
  • JOSERA JosiCat Wołowina w galaretce 400g dla dorosłego kota
  • MIAMOR Feine Beute Beef z wołowiną 185g
    4,96 zł
    26.81 zł / kg 0.185 kg
  • HILL'S Prescription Diet Feline m/d diabetes + weight management z kurczakiem 12x85 g w saszetkach
  • ZIWIPEAK Cat Steam & Dried suszona karma z wołowiną dla kotów 2,2 kg
  • COMFY APPETIT PREMIUM Mousse z indykiem dla kota 85 g
  • INABA CIAO Bisque Zupa krem z kurczaka 40g
    5,73 zł
    143.25 zł / kg 0.04 kg
  • MIAMOR Pastete Salmon 85g pasztet z łososiem
    5,58 zł
    65.65 zł / kg 0.085 kg
  • WHISKAS Adult saszetka 85g mokra karma dla dorosłych kotów w galaretce z kurczakiem
  • MIAMOR Feine Filets Naturell Chicken&Duck 80g kurczak i kaczka w sosie własnym
  • MIAMOR Feine Filets Naturell Chicken&Shrimps 80g kurczak i krewetki w sosie własnym
  • GOURMET Perle Duet Rybny w sosie dla kota 12x85g
    35,84 zł
    35.14 zł / kg 1.02 kg
  • WIEJSKA ZAGRODA Kurczak z kaczką 400 g mokra karma dla dorosłych kotów
  • PERFECT FIT Sterile 1+ 750 g sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów bogata w wołowinę
  • APPLAWS Cat Adult Chicken Breast in Jelly kurczak w galaretce 70g
  • CARNILOVE Wild Boar & Chamomile 24 x 85g mokra karma dla kota dzik i rumianek
  • LEONARDO  Dziczyna z extra filetem 200 g
    10,72 zł
    53.60 zł / kg 0.2 kg
  • FARMINA Vet Life Natural Diet Cat Struvite Management 85 g
  • JOSERA JosiCat Crunchy Chicken 18kg z drobiem dla dorosłych kotów
  • SANABELLE Adult Struś 8 kg dla dorosłych kotów
  • INABA Cat Dashi Delights Kurczak i ser 70 g
    5,30 zł
    75.71 zł / kg 0.07 kg
  • IAMS Cat Adult All Breeds Sea In Gravy Pouch 12x85 g
  • INABA Cat Dashi Delights Kurczak i tuńczyk bonito 70 g
  • PIPER Animals Chicken 400 g z kurczakiem, mokra karma dla kotów
  • MIAMOR Feine Filets Naturell Bonito Tuna 80g tuńczyk bonito w sosie własnym
  • SHEBA Nature’s Collection tacka 85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów kawałki z łososiem przybranym groszkiem w sosie
  • MIAMOR Feine Filets Naturell Chicken&Tuna 80g kurczak i tuńczyk w sosie własnym
  • SHEBA Finesse tacka 85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z kurczakiem w musie
  • WHISKAS Adult 800 g sucha karma pełnoporcjowa z pysznym kurczakiem dla dorosłych kotów
  • SCHMUSY RAGOUT z kurczakiem w galaretce 100 g
    2,24 zł
    22.40 zł / kg 0.1 kg
  • ANIMONDA Carny Cat Drink with Tuna 140 ml z tuńczykiem
  • HILL'S Prescription Diet Feline k/d z wołowiną 12x85 g w saszetkach
  • ANIMONDA Integra Protect Urinary Struvit with Chicken 100 g z kurczakiem
  • LEONARDO Kurczak z extra filetem 200 g
    12,01 zł
    60.05 zł / kg 0.2 kg
  • INABA Cat Dashi Delights Kurczak, tuńczyk i przegrzebki 70 g
  • MIAMOR Feine Filets Naturell Chicken 80g kurczak w sosie własnym

Artykuły 817-865 z 1221

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...