Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota dorosłego

Karma dla kota dorosłego

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • MIAMOR Feine Filets Naturell Tuna&Crab 80g tuńczyk i krab w sosie własnym
  • SANABELLE Sterilized 8 kg dla kotów sterylizowanych
  • MIAMOR Feine Beute Beef z wołowiną 400g
    7,68 zł
    19.20 zł / kg 0.4 kg
  • VERSELE-LAGA Opti Life Cat Adult Urinary Chicken 1 kg karma ze specjalną ochroną dróg moczowych
  • MIAMOR Feine Beute Salmon z łososiem 400g
    7,70 zł
    19.25 zł / kg 0.4 kg
  • PIPER Animals Sterilised Tuna 400 g z tuńczykiem, mokra karma dla kotów sterylizowanych
  • JOSERA JosiCat Pasztet z kaczką dla kota 100g
    4,79 zł
    47.90 zł / kg 0.1 kg
  • SCHESIR Tuńczyk w bulionie dla kotów 85 g
    6,80 zł
    80.00 zł / kg 0.085 kg
  • INABA Cat Dashi Delights Kurczak, tuńczyk i łosoś 70 g
  • MIAMOR Feine Beute Chicken z kurczakiem 185g
    4,99 zł
    26.97 zł / kg 0.185 kg
  • MIAMOR Feine Beute Duck z kaczką 185g
    4,99 zł
    26.97 zł / kg 0.185 kg
  • VERSELE-LAGA Opti Life Cat Adult Chicken 1 kg dla kotów dorosłych
  • SHEBA Nature’s Collection Wybór Smaków 12x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w sosie kawałki z: kurczakiem, indykiem, tuńczykiem, łososiem
  • PAN MIĘSKO Kurczak z pstrągiem dla kotów chrupki S 10 kg
  • PAKA ZWIERZAKA Karma mokra Jagnięcina dla kota 200 g
  • ROYAL CANIN Appetite Control Jelly 12x85 g mokra karma dla dorosłych kotów z nadmiernym apetytem
  • PAKA ZWIERZAKA Karma mokra Kurczak dla kota 200 g
  • GUSSTO Fresh Chicken and Prawns 400 g świeży kurczak z krewetkami, mokra karma dla kotów
  • WHISKAS Adult 1,4 kg  sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z pyszną wołowiną
  • LEONARDO Quality Selection bogata w kaczkę 400 g
  • BRIT Grain Free Veterinary Care Cat Sterilised Salmon Pea 2 kg
  • WIEJSKA ZAGRODA Adult Jagnięcina i kryl 85 g puszka dla kota
  • FARMINA N&D Cat lamb & pumpkin & blueberry 70 g mokra karma dla kotów z jagnięciną
  • KATTOVIT Feline Diet Sensitive Kurczak 185 g
    5,86 zł
    31.68 zł / kg 0.185 kg
  • BRIT Grain Free Veterinary Diets Cat Calm Stress Relief Salmon Pea 2 kg
  • VERSELE-LAGA Opti Life Cat Sterlised/Light Chicken 1 kg dla kotów sterylizowanych
  • FITMIN Cat For Life Adult Lamb 8 kg dla dorosłych kotów z jagnięciną
  • SCHESIR Kurczak z ryżem w bulionie dla kotów 70 g
  • JOSERA JosiCat Pasztet z kurczakiem dla kota 100g
  • INABA CIAO Stew Potrawka z kurczaka 40g
    5,12 zł
    128.00 zł / kg 0.04 kg
  • JOSERA Cat Kaczka mokra karma dla kotów puszka 200g
  • PERFECT FIT Sterile 1+ 750 g sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów bogata w kurczaka
  • CALIBRA Veterinary Diet Dog&Cat Recovery 400 g
    12,10 zł
    30.25 zł / kg 0.4 kg
  • PAN MIĘSKO Cielęcina z krewetkami S 10 kg
    158,00 zł
    15.80 zł / kg 10 kg
  • BRIT Care Fillets in Jelly indyk i krewetki saszetki dla kota 24 x 85 g
  • WHISKAS Adult saszetka 4x85g Klasyczne Posiłki mokra karma dla dorosłych kotów w sosie z: wołowiną, kurczakiem
  • PERFECT FIT Adult 1+ 750 g sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów bogata w świeżego łososia
  • MIAMOR Feine Filets Naturell Tuna&Salmon 80g tuńczyk i łosoś w sosie własnym
  • PERFECT FIT Antihairball 1+ 750 g sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów bogata w kurczaka
  • FITMIN Cat For Life Castrate Beef 8 kg dla kastrowanego kota z wołowiną
  • HILL'S Prescription Diet Feline Gastrointestinal Biome z kurczakiem 12x85 g w saszetkach
  • HILL'S Prescription Diet Feline w/d Multi-Benefit z kurczakiem 12x85 g w saszetkach
  • JOSERA JosiCat Kurczak w galaretce 400g dla dorosłego kota
  • MIAMOR Feine Beute Turkey z indykiem 185g
    4,99 zł
    26.97 zł / kg 0.185 kg
  • LEONARDO Łosoś z extra filetem 200 g
    12,01 zł
    60.05 zł / kg 0.2 kg
  • VET EXPERT Veterinary Diet Cat Urinary 100g karma dla kotów z problemami dróg moczowych
  • INABA CIAO Stew Potrawka z kurczaka i przegrzebkami 40g
  • HILL'S Science Plan Young Adult Sterilised Cat Sucha karma dla kotów z kurczakiem 10 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 289,76 zł Normalna cena 321,96 zł
    28.98 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 294,50 zł

Artykuły 769-817 z 1224

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...