Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota dorosłego

Karma dla kota dorosłego

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • DIVINUS Cat Sterilized dla kotów sterylizowanych 10 kg
  • ACANA Highest Protein Wild Prairie Cat 340 g z drobiem, rybami i jajami, dla kotów w każdym wieku
  • WHISKAS Adult saszetka 12x85g Kremowe Wariacje mokra karma dla dorosłych kotów w sosie z: kurczakiem i warzywami, jagnięciną i indykiem
  • SCHESIR Tuńczyk z kurczakiem i szynką 50g
    5,50 zł
    110.00 zł / kg 0.05 kg
  • FARMINA N&D Ancestral Adult Cat Neutered 10 kg  jagnięcina, orkisz, owies i borówka
  • FITMIN Cat Purity Dental 400 g
    26,17 zł
    65.43 zł / kg 0.4 kg
  • FARMINA N&D Quinoa Cat Hairball Duck, apple, cranberry 1,5 kg z kaczką, karma zapobiegająca powstawaniu kul włosowych
  • WHISKAS Adult 1,4 kg sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z pysznym tuńczykiem
  • MIAMOR Pastete Tuna 85g pasztet z tuńczykiem
    5,82 zł
    68.47 zł / kg 0.085 kg
  • CALIBRA Veterinary Diet Cat Struvite 2 kg
    51,45 zł
    25.73 zł / kg 2 kg
  • ARION Original Cat Sterilized Salmon 33/12 2 kg
    łosoś
    48,37 zł
    24.19 zł / kg 2 kg
  • EUKANUBA Grain Free Adult Łosoś 10 kg dla kotów dorosłych
  • HILL'S Prescription Diet Feline c/d Urinary Stress z łososiem 85 g
  • MIAMOR Pastete Poultry hearts 85g pasztet z sercami drobiowymi
  • BRIT Premium Adult kurczak i indyk saszetka dla kota 24 x 100g
  • APPLAWS Cat Adult Pouch Chicken Breast with Liver in Jelly kurczak i wątróbka w galarecie 70 g
  • BRIT Premium Cat Adult łosoś i pstrąg saszetka dla kota 24 x 100g
  • JOSERA JosiCat Crunchy Chicken 1,9kg z drobiem dla dorosłych kotów
  • VET EXPERT Veterinary Diet Cat Urinary 2 kg karma dla kotów z problemami dróg moczowych
  • ARION Original Cat Urinary 2 kg
    48,99 zł
    24.50 zł / kg 2 kg
  • FARMINA N&D Ancestral Adult Cat Neutered 10 kg indyk, orkisz, owies i owoc granatu
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 326,64 zł Normalna cena 333,31 zł
    32.66 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 347,68 zł
  • INABA CIAO Broth Bulion z kurczakiem i przegrzebkami dla kotów 40g
  • BRIT Veterinary Diet Cat Gluten Grain free Ultra-Hypoallergenic 400 g
  • GOURMET Gold Mus z wołowiną dla kota 85 g
    4,18 zł
    49.18 zł / kg 0.085 kg
  • IAMS Naturally Cat Adult Sea Collection mix rybnych smaków dla kota 12 x 85 g
  • BRIT Veterinary Diet Cat Gluten Grain free Ultra-Hypoallergenic 2 kg
    Cena promocyjna 59,41 zł Normalna cena 74,26 zł
    29.71 zł / kg 2 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 70,79 zł
  • JOSERA JosiCat Ryba w sosie 415g dla dorosłego kota
  • FARMINA N&D Ancestral Adult Cat 10 kg kurczak, orkisz, owies i owoc granatu, sucha karma dla kota
  • LEONARDO Quality Selection bezzbożowa karma dla kota z drobiem 800 g
  • SCHESIR Tuńczyk z wołowiną i ryżem w bulionie dla kotów 85 g
  • VERSELE-LAGA Opti Life Cat Adult Chicken 2.5 kg dla kotów dorosłych
  • ACANA Highest Protein Grasslands Cat 340 g z kurczakiem, kaczką, indykiem i przepiórką, dla wszystkich kotów
  • VERSELE-LAGA Opti Life Cat Adult Sensitive Salmon 2.5 kg dla wrażliwych kotów dorosłych
  • SHEBA Classic in Pate Ocean Selection mix smaków rybnych w formie pasztetu Biała Ryba, dorsz, łosoś i tuńczyk 32x85g
  • APPLAWS Chicken Selection Multipack kurczak w sosie własnym dla kotów 12x156g
  • BRIT Care Fillets in gravy kaczka 24 x 85 g filety kaczki w sosie
  • WHISKAS Adult saszetka 4 x 85 g Soczyste Kąski mokra karma dla kotów kawałki z wołowiną, kurczakiem
  • VET EXPERT Veterinary Diet Cat Obesity 2 kg karma dla kotów z nadwagą i otyłością
  • BRIT Care Sterilized Fillets in Jelly Duck&Turkey 24 x 85 g kaczka i indyk dla kotów po sterylizacji
  • PAN MIĘSKO Indyk z gęsią dla kotów chrupki S 10kg
  • FARMINA N&D Ocean Cat Adult Cod, Spelt, Oats & Orange 10 kg
    Więcej za mniej
  • ACANA Indoor Entrée Cat 340 g z kurczakiem i indykiem, dla niewychodzących kotów
  • MIAMOR Pastete Forelle 85g pasztet z pstrągiem
    3,04 zł
    35.76 zł / kg 0.085 kg
  • APPLAWS Cat Adult Pouch Tuna Fillet with Salmon in Jelly filet z tuńczyka z łososiem w galaretce 70 g
  • MIAMOR Feine Filets Naturell Tuna&Vegetables 80g tuńczyk i warzywa w sosie własnym
  • PAN MIĘSKO Kawałki w sosie Cielęcina z jeleniem mokra karma dla kotów 85 g
  • IAMS Cat Delights Adult All Breeds Land&Sea In Jelly mix smaków dla kota w galaretce 12 x 85 g
  • ACANA Highest Protein Pacifica Cat 340 g z rybami słonowodnymi, dla wszystkich kotów

Artykuły 673-721 z 1223

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...