Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GARDENA EasyPump opryskiwacz 1 l

Marka: 

GARDENA

63953
90.96 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 23 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie
Opryskiwacz zasilany bateriami z wygodnym dodatkowym otworem.

Do uruchomienia opryskiwacza wystarczy lekkie naciśnięcie wyzwalacza, dzięki czemu praca z nim jest prosta i komfortowa. Dodatkowo jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, dla których pompowanie jest zbyt trudne.

Opryskiwacz wyposażony jest w dodatkowy otwór z nakrętką dozującą, dzięki któremu można napełnić i opróżnić pojemnik oraz odmierzyć i dodać środek ochrony roślin lub nawóz bez odkręcannia głowicy pompującej.

Funkcja 360°, w którą wyposażony jes opryskiwacz sprawia, że powietrze nie jest zasysane - pracuje równomiernie i ma daleki zasięg nawet przy ustawieniu pod kątem.

Użytkownik ma możliwość regulowania mosiężnej dyszy i w zależności od potrzeb rośliny może wybrać strumień punktowy lub mgiełkę.

Przezroczyste tworzywo opryskiwacza pozwala na stałą kontrolę poziomu wody w pojemniku przez użytkownika.
Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Nawadnianie

Parametry

Marka:
GARDENA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.