Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Najnowsze artykuły na blogu:

Fera.pl kolejny raz najlepszym sklepem internetowym w plebiscycie TOP FOR DOG!

Z wielką radością informujemy, że po raz drugi zostaliśmy laureatami jednego z największych konkursów branży kynologicznej w Polsce – TOP FOR DOG w kategorii internetowy sklep zoologiczny.

Celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług dedykowanych psom. Jest to dla nas szczególnie cenne nagroda, gdyż to konsumenci wyłaniają zwycięzców w każdej kategorii poprzez głosowanie internetowe. 

W tym roku ocenie zostały poddane w 18 kategoriach: produkty, usługi, sklepy stacjonarne i internetowe, kliniki weterynaryjne, sportowiec roku oraz inicjatywa społeczna. Zgłoszone produkty są poddane testom przez starannie wybranych i powołanych Ambasadorów. Dzięki temu każdy konsument może zapoznać się z niezależną opinią przed podjęciem decyzji o oddaniu głosu na dany produkt.

Statuetkę odebraliśmy na Gali Ty Fundujesz Dobro 21.11.2018 r. w Teatrze Kamienica w Warszawie. Było to dla nas wspaniały wieczór i okazja do spotkania z tymi, którzy każdego dnia pracują na to, aby psom żyło się lepiej, smaczniej i bezpieczniej. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za każdy oddany głos – wsparcie naszych klientów to dla nas źródło pozytywnej energii i mocy do dalszego rozwoju. 

 

FERA.pl najlepszy sklep internetowy branży zoologicznej.

Wszyscy laureaci Top For Dog 2018.

 

Top For Dog 2018 odbieranie nagród.

Komentarze

Nie znaleziono żadnych opinii

Nowa wiadomość