Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Testuje dla nas Apolonia Mainecoon - recenzja przysmaków FRANCODEX

Przeczytajcie co przetestowała dla nas cudowna Apolonia - kotka rasy Mainecoon!

 

Niedawno przyszła do nas kolejna paczka od Fera.pl, z kilkoma rzeczami do przetestowania. Na pierwszy ogień idą dwie paczki przysmaków, znanej mi już dobrze marki Francodex. Firma przedstawia nam snaki, które mają za zadanie zapobiegać zakłaczeniu, utrzymać higienę jamy ustnej oraz ochronę układu moczowego.

 


Gdy otworzyłam paczkę gryzienia i mruczenia przysmaków nie było końca i jak zwykle skończyło się na rozerwaniu jednej z nich. Na tyle szczęścia, że rozerwanie znajduje się z tyłu i udało mi się je schować przed wami!

 

Pierwszy przysmak jaki wypróbowaliśmy, to wersja pomagająca w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej. Producent informuje nas, że usuwa kamień nazębny oraz zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi z pyszczka. My ani pierwszego, ani drugiego problemu nie mamy dlatego, że kotka je bardzo duże kawałki mięska i bardzo często sprawdzam jej stan zębów u weterynarza.Używaliśmy regularnie i bardzo mocno zostały pokochane przez Apolonię.

Drugą paczką jaką mieliśmy okazje testować, jest ta przeciw zakłaczeniom. Bardzo cieszę się, że takie warianty dostałam, ponieważ tylko regularne odkłaczanie zapobiega wymiotom u Poli. Próbowaliśmy past, wielu przysmaków i często efekty były krótkotrwałe. Stosujemy już dobre kilka dni i zero wymiotów, czy braku apetytu. Są też w odróżnieniu od innych chętnie jedzone przez kotkę. Dawkowanie nie jest jakieś kosmicznie duże bo maksymalnie 10sztuk dziennie, a nie 30 jak w przypadku wcześniejszych.

Podsumowując jestem bardzo zadowolona, że Francodex znowu trafił do mojej paczki. Przysmaki z ogromną radością zostały przyjęte przez moją wybredną kotkę i przede wszystkim w końcu mamy spokój z wymiotami. A czy wy już testowaliście Francodex?

Mina kotki po zabraniu przysmaków bezcenna!

Źródło: Test dla FERA.PL https://mainecooncatapolonia.blogspot.com

Komentarze

Nowa wiadomość
moja Ricca też lubi te ciastka, dla psa kupujemy paski z miętą, cuuuuudowne Futro na zdjęciach
66253
37.39   

Wielkość pupila: 

Uniwersalne, 

Waga opakowania (kg): 

0.2, 

Producent: 

SMART BONES

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Gryzak z kurczakiem dla psów wszystkich ras. SmartBones to smaczne i zdrowe przekąski, które mogą być podawane między posiłkami, sprawiając wiele radości czworonogom i budując dobre relacje pomiędzy właścicielem a psem. Smart Bones Chicken Sticks przeznaczone są dla każdego psa. Zewnętrzna...
Kupując ten produkt otrzymasz: 9 pkt
wysyłamy w 72 godziny
+

61256
22.06   

Waga opakowania (kg): 

0.158, 

Producent: 

SMART BONES

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Gryzak z batatami i piersią kurczaka dla psów ra średnich. Dla miłośników psów, SmartBones to smaczne i zdrowe przekąski pomiędzy posiłkami, które wzmacniają relację właściciela z psem i sprawiają wiele radości naszym czworonożnym przyjaciołom.   Najważniejsze cechy: Ze...
Kupując ten produkt otrzymasz: 6 pkt
wysyłamy w 72 godziny
+

61253
22.06   

Wielkość pupila: 

Rasy średnie, 

Waga opakowania (kg): 

0.158, 

Producent: 

SMART BONES

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Gryzak o smaku wołowiny dla psów ras średnich. Dla miłośników psów, SmartBones to smaczne i zdrowe przekąski pomiędzy posiłkami, które wzmacniają relację właściciela z psem i sprawiają wiele radości naszym czworonożnym przyjaciołom. Gryzaki nie zawierają surowej skóry, dzięki czemu są...
Kupując ten produkt otrzymasz: 6 pkt
wysyłamy w 72 godziny
+