Naciśnij, aby pominąć karuzelę
Użyj klawiszy strzałek w lewo i prawo, aby poruszać się po karuzeli.
Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma sucha dla psa

Karma sucha dla psa

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • ROYAL CANIN Dog anallergenic 8 kg sucha karma dla dorosłych psów z alergią pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 246,42 zł Normalna cena 273,80 zł
    30.80 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 252,58 zł
  • ACANA Adult large breed 17 kg kurczak, dla psów ras dużych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 319,48 zł Normalna cena 354,98 zł
    18.79 zł / kg 17 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 356,57 zł
  • BRIT Care Grain-free Junior Large Breed karma sucha z łososiem 12 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 164,35 zł Normalna cena 173,00 zł
    13.70 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 162,27 zł
  • BRIT CARE Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb 7kg dla dorosłych psów małych ras z jagnięciną
  • JOSERA Bavaro Solid Adult 20/8 18 kg
    103,57 zł
    5.75 zł / kg 18 kg
  • JOSERA Bavaro Solid Adult 20/8 2x18 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    194,36 zł
  • JOSERA Bavaro Solid Adult 20/8 18 kg + 2x900g karmy GRATIS
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    134,03 zł
  • ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 1.5 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy yorkshire terrier
  • ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 2x1.5 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy yorkshire terrier
  • ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 4x1.5 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy yorkshire terrier
  • ROYAL CANIN Golden Retriever Puppy Junior 12 kg karma sucha dla szczeniąt do 15 miesiąca, rasy golden retriever
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 225,33 zł Normalna cena 229,93 zł
    18.78 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 212,06 zł
  • ROYAL CANIN Golden Retriever Puppy Junior 24 kg (2 x 12 kg) karma sucha dla szczeniąt do 15 miesiąca, rasy golden retriever
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    487,54 zł
    20.31 zł / kg 24 kg
  • ACANA Singles Grass-Fed Lamb 11,4 kg jagnięcina, dla wszystkich wrażliwych psów
    Więcej za mniej
  • ACANA Grass-Fed Lamb 22.8 kg (2 x 11.4 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    646,66 zł
    28.36 zł / kg 22.8 kg
  • BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed z jagnięciną 3 kg
  • ROYAL CANIN French Bulldog Puppy Junior 3 kg karma sucha dla szczeniąt do 12 miesiąca, rasy bulldog francuski
  • PURINA PRO PLAN Light Sterilised All Sizes Adult 14 kg
  • ROYAL CANIN Maxi Starter Mother&Babydog 15 kg karma sucha dla suk w ciąży i okresie laktacji oraz szczeniąt, od 4 do 8 tygodnia życia, ras dużych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 279,74 zł Normalna cena 310,82 zł
    18.65 zł / kg 15 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 292,82 zł
  • ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult 7.5 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy sznaucer miniaturowy
  • ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult 15 kg (2 x 7.5 kg) karma sucha dla psów dorosłych rasy sznaucer miniaturowy
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    358,48 zł
    23.90 zł / kg 15 kg
  • BRIT Care Dog Mini Grain Free sensitive 7 kg
    134,85 zł
    19.26 zł / kg 7 kg
  • BRIT Care Dog Mini Grain Free sensitive 14 kg (2 x 7 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    268,12 zł
    19.15 zł / kg 14 kg
  • BELCANDO Adult Grain Free Beef 12.5 kg sucha karma dla psa wołowina
  • BELCANDO Adult Grain Free Beef 25 kg (2x12.5 kg) sucha karma dla psa wołowina
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    479,48 zł
    19.18 zł / kg 25 kg
  • BOSCH Junior jagnięcina z ryżem 15 kg
    168,63 zł
    11.24 zł / kg 15 kg
  • BOSCH Junior jagnięcina z ryżem 30 kg (2 x 15 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    344,70 zł
    11.49 zł / kg 30 kg
  • DIVINUS Performance dla owczarka niemieckiego i aktywnych psów 20 kg
  • BRIT Care Grain Free Mini Puppy lamb 2 kg
    41,90 zł
    20.95 zł / kg 2 kg
  • BRIT Care Hypoallergenic Weight Loss 3 kg
    52,85 zł
    17.62 zł / kg 3 kg
  • JOSERA Bavaro Work Adult 26/12 18 kg
    108,28 zł
    6.02 zł / kg 18 kg
  • JOSERA Bavaro Work Adult 26/12 2x18 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    210,84 zł
  • ROYAL CANIN West Highland White Terrier Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy west highland white terrier 3 kg
  • PURINA Dog Chow Puppy jagnięcina 14 kg
    152,21 zł
    10.87 zł / kg 14 kg
  • BRIT Care Grain Free Mini light & sterilised 2 kg
  • BRIT Care Hypoallergenic Puppy z jagnięciną 3 kg
  • BRIT Care Mini Grain Free hair & skin 2 kg
    46,10 zł
    23.05 zł / kg 2 kg
  • ROYAL CANIN Medium Ageing 10+ 15 kg karma sucha dla psów dojrzałych po 10 roku życia, ras średnich
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 252,96 zł Normalna cena 258,12 zł
    16.86 zł / kg 15 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 255,61 zł
  • ROYAL CANIN Medium Ageing 10+ 30 kg (2 x 15 kg) karma sucha dla psów dojrzałych po 10 roku życia, ras średnich
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    552,10 zł
    18.40 zł / kg 30 kg
  • HAPPY DOG Supreme toscana 12.5 kg
    174,96 zł
    14.00 zł / kg 12.5 kg
  • HAPPY DOG Supreme toscana 12.5 kg + 1 kg GRATIS
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    195,10 zł
  • ORIJEN Regional Red Dog 11,4 kg dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
    Więcej za mniej
  • ORIJEN Regional Red 22,8 kg (2 x 11,4 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    917,40 zł
    40.24 zł / kg 22.8 kg
  • ROYAL CANIN Medium Adult 7+ karma sucha dla psów dojrzałych od 7. do 10. roku życia, ras średnich 15 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 240,66 zł Normalna cena 283,13 zł
    16.04 zł / kg 15 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 267,10 zł
  • ROYAL CANIN Medium Adult 7+ karma sucha dla psów dojrzałych od 7. do 10. roku życia, ras średnich 30 kg (2 x 15 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    526,96 zł
    17.57 zł / kg 30 kg
  • JOSERA Bavaro Force Junior Adult 28/16 18 kg
    132,28 zł
    7.35 zł / kg 18 kg
  • JOSERA Bavaro Force Junior Adult 28/16 2x18 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    232,98 zł
  • BELCANDO Adult Grain Free Ocean M-XL 12.5 kg sucha karma dla psa
  • BELCANDO Adult Grain Free Ocean M-XL 25 kg (2x12.5 kg) sucha karma dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    464,76 zł
    18.59 zł / kg 25 kg

Artykuły 145-193 z 2264

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...