Naciśnij, aby pominąć karuzelę
Użyj klawiszy strzałek w lewo i prawo, aby poruszać się po karuzeli.
Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma sucha dla psa

Karma sucha dla psa

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • ROYAL CANIN Dog anallergenic 8 kg sucha karma dla dorosłych psów z alergią pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 246,42 zł Normalna cena 273,80 zł
    30.80 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 252,58 zł
  • ROYAL CANIN Mini Starter Mother & Babydog 1 kg karma sucha dla suk w ciąży i okresie laktacji oraz szczeniąt, od 4 do 8 tygodnia, ras małych
  • BOSCH Maxi Junior 15 kg
    164,94 zł
    11.00 zł / kg 15 kg
  • BOSCH Maxi Junior 30 kg (2 x 15 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    284,78 zł
    9.49 zł / kg 30 kg
  • BRIT Premium By Nature Sport Chicken 15 kg
    125,55 zł
    8.37 zł / kg 15 kg
  • BRIT Premium By Nature Sport 30 kg (2 x 15 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    271,52 zł
    9.05 zł / kg 30 kg
  • BRIT Premium By Nature Adult Medium M Chicken 8 kg
  • BOSCH Active 15 kg
    126,37 zł
    8.42 zł / kg 15 kg
  • BOSCH Active 30 kg (2 x 15 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    270,66 zł
    9.02 zł / kg 30 kg
  • BOSCH Mini Adult jagnięcina i ryż 15 kg
    155,78 zł
    10.39 zł / kg 15 kg
  • BOSCH Mini Adult jagnięcina i ryż 30 kg (2 x 15 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    300,54 zł
    10.02 zł / kg 30 kg
  • TASTE OF THE WILD Pacific Stream 12,2 kg z wędzonym łososiem
  • TASTE OF THE WILD Pacific Stream  24,4 kg (2 x 12,2 kg) z wędzonym łososiem
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    369,16 zł
    15.13 zł / kg 24.4 kg
  • BOSCH Sensitive jagnięcina i ryż 15 kg
    176,35 zł
    11.76 zł / kg 15 kg
  • BOSCH Sensitive jagnięcina i ryż 30 kg (2 x 15 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    375,22 zł
    12.51 zł / kg 30 kg
  • ROYAL CANIN Beagle Adult 12 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy beagle
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 212,65 zł Normalna cena 236,28 zł
    17.72 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 222,59 zł
  • ROYAL CANIN Beagle Adult 24 kg (2 x 12 kg) karma sucha dla psów dorosłych rasy beagle
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    458,90 zł
    19.12 zł / kg 24 kg
  • BRIT Care Grain-Free Mini adult lamb 7 kg
    131,96 zł
    18.85 zł / kg 7 kg
  • BRIT Care Grain-Free Mini adult lamb 14 kg (2 x 7 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    256,98 zł
    18.36 zł / kg 14 kg
  • BRIT Care Sustainable Sensitive Insect & Fish dla dorosłych psów z insektami i rybami 12kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 182,08 zł Normalna cena 191,66 zł
    15.17 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 186,08 zł
  • BOSCH Soft junior kurczak & bataty 12,5 kg + naturalne cygara z wołowiną 7 szt.
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    230,83 zł
    18.47 zł / kg 12.5 kg
  • BOSCH Soft junior kurczak & bataty 2 x 12,5 kg + naturalne cygara z wołowiną 7 szt.
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    451,50 zł
    18.06 zł / kg 25 kg
  • TASTE OF THE WILD Sierra Mountain 12,2 kg z pieczoną jagnięciną
  • TASTE OF THE WILD Sierra Mountain 24,4 kg (2 x 12,2 kg) z pieczoną jagnięciną
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    370,74 zł
    15.19 zł / kg 24.4 kg
  • BOSCH Adult drób i proso 15 kg
    111,96 zł
    7.46 zł / kg 15 kg
  • BOSCH Adult drób i proso 30 kg (2 x 15 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    239,78 zł
    7.99 zł / kg 30 kg
  • ROYAL CANIN Mini Adult 8+ 8 kg karma sucha dla psów starszych od 8 do 12 roku życia, ras małych
  • ROYAL CANIN Mini Adult 8+ 16 kg (2 x 8 kg) karma sucha dla psów starszych od 8 do 12 roku życia, ras małych
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    334,62 zł
    20.91 zł / kg 16 kg
  • TASTE OF THE WILD High Prairie 12,2 kg z bizonem i pieczonym jeleniem
  • TASTE OF THE WILD High Prairie 24,4 kg (2 x 12,2 kg) z bizonem i pieczonym jeleniem
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    368,84 zł
    15.12 zł / kg 24.4 kg
  • ROYAL CANIN French Bulldog adult 9 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy bulldog francuski
  • ROYAL CANIN French Bulldog adult 18 kg (2 x 9 kg) karma sucha dla psów dorosłych rasy bulldog francuski
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    361,36 zł
    20.08 zł / kg 18 kg
  • ROYAL CANIN Golden Retriever Adult 12 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy golden retriever
    Więcej za mniej
  • ROYAL CANIN Golden retriever adult 24 kg (2 x 12 kg) karma sucha dla psów dorosłych rasy golden retriever
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    458,90 zł
    19.12 zł / kg 24 kg
  • BRIT Care Hypoallergenic Dog Show Champion 12 kg
  • BRIT Premium By Nature Sensitive Lamb and rice 8 kg
  • BRIT Premium By Nature Sensitive Lamb 16 kg (2 x 8 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    179,30 zł
    11.21 zł / kg 16 kg
  • ROYAL CANIN Mini Puppy 2 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych
  • ACANA Adult Small Breed 6 kg kurczak, dla psów małych ras
  • VERSELE-LAGA Classic Duo Krok Karma dla dorosłego psa 20 kg
  • BRIT Premium By Nature Sensitive Lamb and rice 3 kg
  • BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed z jagnięciną 12 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 169,94 zł Normalna cena 178,88 zł
    14.16 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 165,82 zł
  • BRIT Fresh beef with pumpkin puppy large 12 kg
    144,96 zł
    12.08 zł / kg 12 kg
  • BRIT Fresh beef with pumpkin puppy large 24 kg (2 x 12 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    288,28 zł
    12.01 zł / kg 24 kg
  • BELCANDO Adult Dinner 12.5 kg sucha karma dla psów o normalnej aktywności
  • BELCANDO Adult Dinner 25 kg (2x12.5 kg) sucha karma dla psów o normalnej aktywności
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    306,46 zł
    12.26 zł / kg 25 kg
  • BRIT Premium By Nature Junior Medium M Chicken 15 kg
  • BRIT Premium By Nature Junior Medium M 30 kg (2 x 15 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    265,02 zł
    8.83 zł / kg 30 kg

Artykuły 97-145 z 2266

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...