Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota dorosłego

Karma dla kota dorosłego

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • ROYAL CANIN Hair&Skin Care 10 kg karma sucha dla kotów dorosłych, lśniąca sierść i zdrowa skóra
  • ROYAL CANIN Cat Fibre Response 400g sucha karma dla dorosłych kotów z tendencją do zatwardzeń/zaparć i/lub kul włosowych
  • GUSSTO Fresh Chicken 400 g świeży kurczak, monoproteinowa mokra karma dla kotów kurczak
  • GUSSTO Fresh Turkey and Duck 400 g świeży indyk i kaczka, mokra karma dla kotów
  • ROYAL CANIN Cat Urinary in loaf 12 x 85g mokra karma dla dorosłych kotów ze schorzeniami dolnych dróg moczowych
  • GUSSTO Fresh Turkey and Tuna 400 g świeży indyk i tuńczyk, mokra karma dla kotów
  • TASTE OF THE WILD Rocky Mountain 2 kg
    49,49 zł
    24.75 zł / kg 2 kg
  • ROYAL CANIN Diabetic Feline 3,5 kg sucha karma dla dorosłych kotów z cukrzycą
  • DOLINA NOTECI RAFI Cat adult sterilised z tuńczykiem 400 g
  • ROYAL CANIN Mother&Babycat karma sucha dla kotek w okresie ciąży, laktacji i kociąt od 1. do 4. miesiąca życia 4 kg
  • ROYAL CANIN British shorthair 34 4 kg sucha karma dla kotów dorosłych, powyżej 12 miesiąca, rasy brytyjski krótkowłosy
  • ROYAL CANIN Cat Gastro Intestinal 400g sucha karma dla kotów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi
  • GUSSTO Fresh Beef 400 g świeża wołowina, monoproteinowa mokra karma dla kotów
  • WHISKAS Klasyczne Posiłki mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w sosie 40x85 g
  • ROYAL CANIN Expert Neutered Satiety Balance 3.5 kg sucha karma dla dorosłych kotów, sterylizowanych z tendencją do nadwagi, od momentu kastracji/sterylizacji do 7 roku życia
  • GUSSTO Vet Gastro Intestinal 200 g karma dla kotów na problemy gastryczne
  • GUSSTO Fresh Calf and Rabbit 400 g świeża cielęcina i królik, mokra karma dla kotów
  • BRIT Care Cat Grain-Free Sterlized Weight Control 2 kg
  • TASTE OF THE WILD Rocky Mountain 6,6 kg z pieczonym jeleniem i wędzonym łososiem
  • RAFI Cat adult z kaczką 400 g dla dorosłych kotów
  • ROYAL CANIN Cat renal special 2 kg sucha karma dla kotów do stosowania w przypadku przewlekłej lub ostrej niewydolności nerek
  • ROYAL CANIN Hairball Care 4 kg karma sucha dla kotów dorosłych, eliminacja kul włosowych
  • JOSERA JosiCat Tasty Beef 10 kg sucha karma z wołowiną dla kotów
  • ROYAL CANIN Mother&Babycat karma sucha dla kotek w okresie ciąży, laktacji i kociąt od 1. do 4. miesiąca życia 2 kg
  • ROYAL CANIN Indoor 35 Long hair sucha karma dla kotów dorosłych długowłosych przebywających w domu 10 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 263,79 zł Normalna cena 277,67 zł
    26.38 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 261,58 zł
  • ROYAL CANIN Dental Care 8 kg karma sucha dla kotów dorosłych, redukująca odkładanie kamienia nazębnego
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 241,86 zł Normalna cena 268,73 zł
    30.23 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 253,17 zł
  • GUSSTO Fresh Calf 400 g świeża cielęcina, monoproteinowa mokra karma dla kotów
  • ROYAL CANIN Hair&Skin Care 4 kg karma sucha dla kotów dorosłych, lśniąca sierść i zdrowa skóra
  • ROYAL CANIN Renal Feline 4 kg sucha karma dla kotów do stosowania w przypadku przewlekłej lub ostrej niewydolności nerek
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 177,26 zł Normalna cena 196,96 zł
    44.32 zł / kg 4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 190,81 zł
  • ROYAL CANIN Sterilised 12x85 g w sosie karma mokra w sosie dla kotów dorosłych, sterylizowanych
  • ROYAL CANIN British shorthair 34 2 kg sucha karma dla kotów dorosłych, powyżej 12 miesiąca, rasy brytyjski krótkowłosy
  • ROYAL CANIN Maine Coon Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy maine coon 4 kg
  • ROYAL CANIN Hairball Care 400 g karma sucha dla kotów dorosłych, eliminacja kul włosowych
  • ROYAL CANIN REGULAR FIT 32 2 kg karma sucha dla kotów dorosłych, wspierająca idealną kondycję
  • BRIT Premium Cat Zestaw Saszetek Family Plate 12x100g
  • JOSERA Cat Leger 10 kg dla kotów mało aktywnych i po kastracji
  • ROYAL CANIN Cat Hepatic 4 kg sucha karma dla kotów z chorobami wątroby
  • ROYAL CANIN Sensible 33 karma sucha dla kotów dorosłych, o wrażliwym przewodzie pokarmowym 2 kg
  • ROYAL CANIN Cat Renal Select 4 kg sucha karma dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek
  • ROYAL CANIN Indoor 4 kg karma sucha dla kotów dorosłych, przebywających wyłącznie w domu
  • ROYAL CANIN Cat Diabetic 1.5 kg sucha karma dla dorosłych kotów z cukrzycą
  • ROYAL CANIN Sensible 33 karma sucha dla kotów dorosłych, o wrażliwym przewodzie pokarmowym 4 kg
  • WHISKAS Potrawka Adult 40x85g Smaki Drobiowe mokra karma dla kotów w galaretce (z kurczakiem, z kaczką, z drobiem, z indykiem)
  • ROYAL CANIN Cat dental 1.5 kg sucha karma dla kotów narażonych na rozwój kamienia nazębnego lub po zabiegu usunięcia kamienia
  • ROYAL CANIN Urinary Care karma sucha dla kotów dorosłych, ochrona dolnych dróg moczowych 4 kg
  • ROYAL CANIN Outdoor 4 kg karma sucha dla kotów dorosłych, wychodzących na zewnątrz
  • ROYAL CANIN Maine Coon Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy maine coon 2 kg
  • TASTE OF THE WILD Canyon River 2 kg
    46,99 zł
    23.50 zł / kg 2 kg

Artykuły 49-97 z 1218

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...