Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Kot Achilles wytypuje wyniki meczów Mistrzostw Świata 2018!

Do rozpoczęcia Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej pozostało niespełna kilka dni. Piłkarska gorączka ogarnęła cały świat i nie zabrało również jak co roku zwierzęcego akcentu. Typowanie wyników meczów przez zwierzęta to już tradycja – wyniki tegorocznego Mundialu będzie typował kot!

Wielki sukces ośmiornicy Paul!

Jednym z najbardziej znanych zwierzaków typujących wyniki jest ośmiornica Paul, która swoja karierę zrobiła podczas piłkarskich mistrzostw świata w Republice Południowej Afryki w 2010 r. Mieszkaniec akwarium w Oberhausen odgadł wyniki wszystkich siedmiu spotkań reprezentacji Niemiec, oraz wygraną Hiszpanii w finale. Typowania Paula były transmitowane na żywo do wielu krajów. 

W lipcu 2010 r. rosyjska firma bukmacherska Bet League zaproponowała akwarium w Oberhausen 100 tysięcy euro w zamian za Paula. Ponadto ośmiornica miała otrzymywać miesięcznie 5 tysięcy dolarów pensji. Do sierpnia 2010 r. Paul otrzymał prawie 200 ofert pracy! Wystąpił w reklamach, książkach oraz użyczył wizerunku zabawkom - słowem - prawidzwa gwiazda. 

 

Polska gwiazda – słonica Citta

Wśród zwierząt typujących wygrane drużyny, mamy polską reprezentantkę. Jest nią słonica Citta z krakowskiego ZOO. Nasza gwiazda zabłysnęła już podczas Euro 2012, trafinie typując zwycięzców ćwierćfinałów. Citta w tym roku ponownie została zaangażowana do pomocy w przewidywaniu przyszłości. Na rozgrzewkę wytypowała wynik ostatniego meczu kontrolnego Polaków z Litwinami i wskazała na wygraną naszej reprezentacji. Dobry początek i trzymamy kciuki za naszą, trąbalską koleżankę!

 

Kot Achilles – główny ekspert ds. typowania wyników Mistrzostw Świata w Rosji

W tym roku miejsce ośmiornicy Paul zajął kot Achilles, który na co dzień mieszka w Państwowym Muzeum Ermitażu w Sankt Petersburgu. Achilles podobno ma niesamowity koci umysł, ale nie słyszy, więc podczas losowania na pewno nie będzie rozpraszany. Sam proces wyboru będzie odbywać się w podobny sposób, jak w przypadku ośmiornicy Paula - Achilles wskaże zwycięzcę, decydując się na jedną z podanych mu dwóch misek z jedzeniem. Na każdej z nich będzie flaga drużyny.

Kot już regularnie ćwiczy, analizując rozkład zespołów oraz harmonogram meczów. Podobno jednak czasem jednak trudno zmusić do treningu – my to zupełnie rozumiemy.

Czy kot powtórzy sukces Paula i Citty – jesteśmy pewni, że tak! W końcu to naprawdę wyjątkowe stworzenia.

ps. my też mamy swojego eksperta. Nasz chomik już przewidział, kto wygra Mundnial:

 

Komentarze

Nie znaleziono żadnych opinii

Nowa wiadomość
66253
37.99   

Wielkość pupila: 

Uniwersalne, 

Waga opakowania (kg): 

0.2, 

Producent: 

SMART BONES

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Gryzak z kurczakiem dla psów wszystkich ras. SmartBones to smaczne i zdrowe przekąski, które mogą być podawane między posiłkami, sprawiając wiele radości czworonogom i budując dobre relacje pomiędzy właścicielem a psem. Smart Bones Chicken Sticks przeznaczone są dla każdego psa. Zewnętrzna...
Kupując ten produkt otrzymasz: 9 pkt
wysyłamy w 72 godziny
+

61256
22.06   

Waga opakowania (kg): 

0.158, 

Producent: 

SMART BONES

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Gryzak z batatami i piersią kurczaka dla psów ra średnich. Dla miłośników psów, SmartBones to smaczne i zdrowe przekąski pomiędzy posiłkami, które wzmacniają relację właściciela z psem i sprawiają wiele radości naszym czworonożnym przyjaciołom.   Najważniejsze cechy: Ze...
Kupując ten produkt otrzymasz: 6 pkt
wysyłamy w 72 godziny
+

61253
22.06   

Wielkość pupila: 

Rasy średnie, 

Waga opakowania (kg): 

0.158, 

Producent: 

SMART BONES

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Gryzak o smaku wołowiny dla psów ras średnich. Dla miłośników psów, SmartBones to smaczne i zdrowe przekąski pomiędzy posiłkami, które wzmacniają relację właściciela z psem i sprawiają wiele radości naszym czworonożnym przyjaciołom. Gryzaki nie zawierają surowej skóry, dzięki czemu są...
Kupując ten produkt otrzymasz: 6 pkt
wysyłamy w 72 godziny
+