Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Farmina

W karmach Farmina główną rolę gra natura

Wzrastająca świadomość ludzi odnośnie żywienia psów pozwoliła na wybicie się włoskiej marki karm dla psów, dopasowanych do ich potrzeb jako mięsożerców. Farmina N&D oferuje szeroki wybór dostosowany do potrzeb zarówno psów jak i ich opiekunów. Można wybierać spośród karm suchych, bytowych dla psów, karm mokrych lub karm weterynaryjnych przygotowanych na specjalne potrzeby.

1 2 3 4 5 6
FARMINA Vet Life Dog Hepatic 2 kg
102.99  (51.50 zł / kg)
1 2 3 4 5 6

Jakie są karmy dla psów od Farminy?

Dostępne są cztery linie suchych karm N&D dla psów: Ocean, Ancestral Grain, Pumpkin Formula Grain Free, Prime. Producent ułatwia właścicielom psów wybór poprzez czytelne i estetyczne opakowania, których wygląd odpowiada linii i tak Ocena ma na opakowaniu rybią łuskę, Prime – liścia, karma Ancestral Grain – łany zbóż, a karma Pumpkin Formula – dynię. Wszystkie karmy od Farminy podzielone są na fazy życia psów, oferowane są karmy suche dla dorosłych psów, szczeniąt, seniorów. Podział uwzględnia też wielkość psów i można wybrać karmę dla psów ras dużych, ras małych lub średnich.

Wszystkie karmy mają też na pierwszym miejscu białko zwierzęce, pochodzące z mięsa. Karmy Farmina N&D opierają się na zdrowych składnikach, które psy dobrze tolerują i lubią. Mięso, warzywa, owoce i zioła znajdują się w każdej karmie. Cechują się one wysoką strawnością i przyswajalnością. Punktem wspólnym wszystkich karm Farmina dla psów jest też wysoki poziom białka, średni tłuszczu, a znikomy węglowodanów.

W bezzbożowych liniach karm dla psów Farmina (Prime) to ziemniaki są zamiennikiem zbóż. Pumpkin Formula posiada dynię zamiast zbóż, a nawet ziemniaków.

Ancestral Grain odróżnia się na tle pozostałych karm, posiada bowiem zboża – owies i orkisz, łącznie 20%. Niektóre z karm z tej serii dla psów posiadają również ziemniaki.

Najnowsza linia Ocean oparta jest na rybach. Jest karma ze zbożami lub bez. Głównymi rybami użytymi w karmie są śledź lub dorsz. Dodatkami są warzywa i owoce.

Duży wybór gramatur karm dla psów pozwala na swobody wybór i próbowanie, który ze smaków najlepiej podpasuje pupilowi.

 

Karmy Farmina dla psów i kotów

Włoskie karmy oferowane są w wersji suchych karm oraz mokrych karm zarówno dla psów, jak i kotów. Największą część stanowią karmy pełnoporcjowe, które zapewniają wszystkie niezbędne składniki odżywcze i mogą stanowić podstawę diety zwierzaka.

Każdy właściciel może znaleźć dla siebie i swojego zwierzaka najlepszą karmę Farmina w Fera.pl. Farmina oferuje karmy dla dorosłych psów, szczeniąt, psów starszych, kociąt, dorosłych kotów, kocich seniorów.

Karma dla psa Farmina dostępna również ze względu na wielkość zwierzęcia:

Wersja maxi - karma dla psów dużych ras

Medium - karma dla psów średnich ras

Mini - karma dla psów małych ras

 

Karma Farmina - którą linię wybrać?

Farmina w swojej ofercie posiada karmy opisane w łatwy sposób na opakowaniach.

Farmina Grain Free

to linia suchych karm Farmina bez zbóż. Głównym składnikiem może być ryba, kurczak lub jagnięcina, a dodatkami zawsze są wyselekcjonowane owoce lub warzywa. Można wybrać również wersje mokre (w puszkach) tych karm.

Farmina N&D Ancestral Grain

to karmy suche lub mokre wyprodukowane co najmniej z 60% składników pochodzenia zwierzęcego i ograniczoną ilością prozbóż, czyli owsa lub orkiszu.

Farmina Pumpkin

karmy, w których zboża czy ziemniaki zastąpione zostały dynią. Warzywo to jest bogate w składniki odżywcze i jest źródłem błonnika pokarmowego, jednocześnie nie obciążając układu pokarmowego zwierzęcia.

Farmina VET Life

to naturalne karmy z wysokiej jakości składników, z dodatkami leczniczymi. Farmina przygotowała receptury odpowiednie większości schorzeń psów i kotów, jak np. gastrointestinial (na problemy z układem pokarmowym), renal (na schorzenia nerek), hepatic (na schorzenia wątroby), cardic (na problemy z układem krążenia) i wiele innych. Do wyboru są karmy suche oraz mokre.

Farmina Cibau

to pełnoporcjowa karma, która jest również bezglutenowa. Tutaj jakość spotyka się z przyjazną dla portfela ceną.

Farmina Ecopet Natural

to linia produktów pełnoporcjowych, dostępnych w kilku wersjach smakowych.


Sklep internetowy Fera.pl posiada w swojej ofercie wszystkie te linie produktów marki Farmina.

 

Farmina Vet, czyli karmy dla chorych psów?

Chore psy potrzebują zdrowej i zbilansowanej diety, aby mieć siłę do zdrowienia. Farmina Vet oferuje karmy z wysoką jakością składników, z dodatkami leczniczymi. Dostępne są karmy dla psów z chorą wątrobą, karmy hypoalergiczne, karmy z niewydolnością nerek, złem wchłanianiem substancji pokarmowych i z kamieniami struwitowymi. Przed zastosowaniem tych karm należy zasięgnąć porady lekarza weterynarii.