logo Pobierz aplikację
i korzystaj z rabatów

Pobierz apkę
Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Pokaż filtry

Marka
Etap życia
Specjalne wymagania
Cena
.

Karma dla kota Sanabelle

Niemieckie karmy Sanabelle dla kotów pozbawione są barwników i sztucznych aromatów. Jeśli kuszą Cię karmy Sanabelle dla swojego mruczka zapoznaj się z ich składami i dokładnymi opisami. Bosch Sanabelle dla kotów oferuje karmy dla kotów w różnym wieku: dla kociąt, kotów dorosłych, seniorów. Przy kotach ze specjalnymi potrzebami można dobrać dla nich karmy Sanabelle dla kotów niewychodzących, o dużej aktywności. Koty chorowite mogą dostawać karmy hypoalergiczne, karmy na choroby nerek, wątroby, karmy dla kotów z nadwagą.

Czy karma Sanabelle jest dobra dla kota?

Najważniejsze w kocim posiłku jest jego zbilansowanie. Karma dla kota, czy to sucha czy mokra, musi posiadać określoną ilość składników odżywczych. W kocich karmach nie może zabraknąć tauryny, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Kocięta potrzebują największej ilości energetycznych substancji i białka. Koci senior, aby nadmiernie nie przytyć, powinien mieć karmę o obniżonej kaloryczności. Kot dorosły powinien mieć optymalną ilość wszystkich substancji.

Podczas wyboru karmy dla swojego kota najważniejsze to brać po uwagę co lubi kot, jakie ma potrzeby i jakich substancji pokarmowych potrzebuje najbardziej. Dobrym pomysłem jest sprawdzanie opinii o karmach. Nie jest to jednak ostateczna wyrocznia, ponieważ jednemu kotu posmakuje to, a innemu nie. Poza tym każdy kot jest inny i inaczej toleruje inne składniki odżywcze.

1 2 3
1 2 3