Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Najnowsze artykuły na blogu:

Fera.pl najlepszym sklepem internetowym w plebiscycie TOP FOR DOG 2017!

Z wielką przyjemnością informujemy, że zostaliśmy laureatami jednego z największych konkursów branży kynologicznej w Polsce – TOP FOR DOG w kategorii internetowy sklep zoologiczny.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług dedykowanych psom. Jest to dla nas szczególnie cenne nagroda, gdyż to konsumenci wyłaniają zwycięzców w każdej kategorii.

Produkty, zgłoszone do 4 edycji konkursu Top for Dog, zasługują na miano najlepszych z najlepszych na rynku. W tym roku ocenie zostały poddane w 16 kategoriach: produkty, usługi, sklepy stacjonarne i internetowe, kliniki weterynaryjne oraz sportowcy roku. Zgłoszone produkty oprócz opisu na stronie konkursu, są poddane testom przez starannie wybranych i powołanych Ambasadorów. Dzięki temu każdy konsument może zapoznać się z niezależną opinią przed podjęciem decyzji o oddaniu głosu na dany produkt.

Wyjątkową statuetkę odebraliśmy na Gali Ty Fundujesz Dobro 22.11.2017 r. w Teatrze Kamienica w Warszawie. Było to dla nas wyjątkowy wieczór i okazja do spotkania z ludźmi, którzy każdego dnia pracują na to, aby psom żyło się lepiej, smaczniej i bezpieczniej.

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za każdy oddany głos – to dla nas motywacja do tego, abyśmy starali się być jeszcze lepsi. Zrobimy wszystko, aby nie zawieść Państwa zaufania.

 

Komentarze

Nie znaleziono żadnych opinii

Nowa wiadomość