Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

VET EXPERT Raw Paleo Kitten Turkey&Chicken dla kociąt indyk, kurczak 6 kg

  205,50 zł
256,87 zł
34.25 zł / kg
Produkt dostępny
family Otrzymasz +51
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 267,94 zł
lub
0.25 kg
  23,30 zł
93.20 zł / kg
2 kg
  103,88 zł
51.94 zł / kg
6 kg
  205,50 zł
256,87 zł
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 267,94 zł

O produkcie

RAW PALEO Kitten Turkey&Chicken 6kg dla kociąt indyk, kurczak


Poznaj karmy inspirowane naturą.Karmy suche Raw Paleo dla kota to prosty skład o doskonałej jakości. To wszystko czego potrzebuje kot.
Odpowiednie połączenie mięs oraz świeżo przygotowane składniki tworzy niezwykle smakowitą karmę, która pobudzi apetyt każdego kota.
Dobra karma zawiera nie tylko niezbędne składniki odżywcze, takie jak białko czy tłuszcze, ale również dodatki funkcjonalne, które mają istotne działanie prozdrowotne. Wspomagają prawidłowy wzrost, rozwój i funkcjonowanie kotów w każdym wieku.  Sucha karma RAW PALEO CAT to przede wszytskim świeżo przygotowane składniki, smakowitość, składniki funkcjonalne, brak zbóż. Karma sucha opracowana specjalnie dla kociąt:
- 93 g niezwykle smakowitego indyka i kurczaka w 100g karmy
- receptura wzbogacona o taurynę
- suplement Omega-3
- suszona żurawina

Skład:
indyk & kurczak: 93,5g/100g (suszony kurczak: 46,5g/100g, *świeżo przygotowany indyk: 38,5g/100g, tłuszcz z indyka: 5g/100g, hydrolizowany sos z wątróbki: 3,5g/100g), ziemniaki: 15g/100g, groch, ciecierzyca, soczewica, suplement Omega-3: 1g/100g, celuloza, minerały, witaminy, FOS (480mg/kg), MOS (120mg/kg), suszona żurawina, ekstrakt z Yukki;


Analiza:
Białko surowe: 40%, Tłuszcz surowy: 15,5%; Włókno surowe: 2,5%; Popiół surowy: 9%; Kwasy tłuszczowe Omega-6: 3,1%; Kwasy tłuszczowe Omega-3: 0,9%; Wapń (Ca): 1,9%; Fosfor (P): 1,5%;

Energia metaboliczna 396kcal/100g;


 

Dane produktowe

SKU 67232
Kod produktu 69111
Marka RAW PALEO
Faza życia Junior
Wapń (%) 1.9
Energia metaboliczna (kcal/kg) 3960
Tłuszcz (%) 15.5
Białko dominujące Kurczak
Fosfor (%) 1.5
Białko (%) 40

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

VET EXPERT Raw Paleo Kitten Turkey&Chicken dla kociąt indyk, kurczak 2x6 kg
Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
508,60 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: VET EXPERT Raw Paleo Kitten Turkey&Chicken dla kociąt indyk, kurczak 6 kg
loader
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

Ładuję...
Ulubione Konto